Special Days Image
Sayfa 809/1001 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. 47-56-65 seviyelerinden aldığım dolarları 5.7358'den bozdum gpg'yi artırdım biraz daha.okt-ist-yfv-gpg ...liste ne kadar daha uzayacak bakalım)

2.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    hcm bi sorum var ben teb bankasından alıyorum fonları bankadan bankaya değişen bir sey var mi fon alımı yada sayımında yada ücretlendirme vd
    Bankalarda belli periyodlarda alınan MKK ve saklama adıyla veya başka isimle kesinlen ücretler var yatırım hesabı için o farklı olabilir. Buda aylık 5-10 TL arası değişiyor sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    47-56-65 seviyelerinden aldığım dolarları 5.7358'den bozdum gpg'yi artırdım biraz daha.okt-ist-yfv-gpg ...liste ne kadar daha uzayacak bakalım)
    Sn yorgun nihilist ben olsam ist i tamamen satıp gpg veya tcd alırdım. Bugün ağırlıklı gpg ve biraz da tcd alış talimatı verdim.

4.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Okt nin üçte birini ile gpg ve yfv ye aktaracağım. KRF hakkında ne düşünüyorsunuz..Alan var mı, Daha çok hangi enstrumanlarla korelasyonu var bu fonun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    KRF Döviz ağırlıklı yabancı borçlanma araçları içeriyor. Son fon dağılımda Arjantin Eurobond'larından portföyünün %2-3 gibi bir miktar vardı. Hedge pozisyonlarıyla getiri miktarını biraz daha arttıyorlar sanırım.

5.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Sn yorgun nihilist ben olsam ist i tamamen satıp gpg veya tcd alırdım. Bugün ağırlıklı gpg ve biraz da tcd alış talimatı verdim.
    haklısınız ama ist'de valör olmayınca çok cazip oluyor,gün içinde satıp öğleden sonra döviz alımında kullnıyordum valörlü olunca dolar fırsatları kaçabiliyor,iyice azaltıp bir miktar tutmaya devam edeceğim ist benim için ppf gibi bir rol üstleniyor şu ara.

6.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Deneme amaçlı biraz TCD alım talimatı verdim. Biraz dursun bakalım ne olacak.
    Hisse portföyü ilginç bir fon. Yakın izleme pazarı (eski gözaltı pazarı) hissesi olan Dardanelleri bile var. Genelde ufak çapta şirket hisseleri almışlar. Portföyleri bana pek iç açıcı gelmedi bundan sonrası için.

7. OKT 0,023227 olmuş dün gece 0,023229'du galiba

8. Aslında kira katilimlarda yfv'den sonra 2. Sıradaki zpg de iyi getirecekmiş ama ayın 16'sinda her ne olduysa bir kez eksi getirisi olmuş, -25%. O da bütün ortalamayı aşağı çekmiş. ilginç geldi.

Sayfa 809/1001 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •