Sayfa 919/1001 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Hay aksi ya. Altının fiyatı da bugün iyiydi niye böyle olduysa bu yfv... dün ne güzeldi.

2. Shangil ben tzl lerin bir kisminı satıp yerine yfv aldım. Sen neler yaptın hocam, tzl devam mı? Oran konusunda benim hatalarım oluyor, o sebeple civArı yazıyorum.

Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    Tefas'ta işlem görmemesi elimi kolumu bağlıyor Vk6 konusunda. Devlet bankasında hesap açtırmama prensibim var maalesef.
    Ustadim
    Ben konut kredisi cekince acmislardi
    Iyiki acmislar

Onerim ppf oranini dusurun getirileri git gide azalacak gibi

4.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Shangil ben tzl lerin bir kisminı satıp yerine yfv aldım. Sen neler yaptın hocam, tzl devam mı? Oran konusunda benim hatalarım oluyor, o sebeple civArı yazıyorum.
    verytired yeni den yorulmasin diyorum
    valla benim param sizler gibi yuksek degil ogrenciyim ama biraz birikimim var. birde ben turkiyeli degilim elim kolum acik degil. mesela bir hisse senedi hesabi acmak icin banka bulamiyorum rahat acamiyorum.
    ben ppfden disari ciksam artik fon dusunmerim. cunku baska fonlar birgun 50% verip kesin bir gun eksi vere biliyor. zaten hisse senedi ala bilirim. benim dolarim daha yuksek miktarda varim onunla ne yapa bilirim bilmiyorum. yuksek demek tl ye gore!

doviz bloke kredi verirse ziraat alirim. hatta dusuk kurla
    mesela 3000 dolara 16000 tl verirse 1.5 faizle alirim

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Nereden bakabiliyorsunuz bu kadar erken saatte hesabini yapi kredide oldugu icin mi?
    Evet Yapi Kredi internet subesinden bakiyorum.

6. 😃 temenni için teşekkürler. O günden bu yana hala yorgunum.
    Yani evet, o durum elini biraz sınırlıyor. Dolara gelince, benim tek bildiğim arBitraj. Yani dolar miktarını arttırmak. Ama onda da düzenli takip, grafik bilgisi vs lazım bildiğim kadarıyla. Ama sen borsadan bahsettiğin için bence kesin fincan, kulp, bardak vs biliyorsundur 😃

Fona gelince, yani öngörememek kötü kısmı. Bazı fon çeşitleri ise öngörülebilir. Henüz tam anlayamadım. Zaten yorgunum, bu da yorgunluğa tuz biber 😃

7. Altin yada kiymetli maden fonlari icin yaziyorum. Misal bir gun 17 den hatta 18 den sonra altin bir miktar yukseldi evveli dar yatay gidiyordu. Sayet bu sekil gunu bitirirse bu fiyatlama yarin sabahki fiyatami yansir yoksa persembe gunku fiyatami yansiyor

8. Az önce mkk hesabıma giriş yaptım. TCD bugünkü fiyata göre %1 civarı değer kaybetmiş görünüyor.

Sayfa 919/1001 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •