Sayfa 796/1001 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Eksiye niye düşsün ! Sadece 1 gün sıfır faiz ( eğer emri Cuma verirseniz Pazartesiye kadar 3 gün) alacak.
    Valörde değerlenme kısmı şu ana kadar aldığım fonlarda genelde benim kararımda çünkü boşta nakit varsa repo yapıyor otomatik olarak, fon varsa işlemin gerçekleşeceği güne hangisini satarsam oradan gelen parayla gerçekleşiyor işlem. Saat kaçta gerçekleşirse işlem o kadar süre ekside kalıyor bakiyem. Katılım fonu alırsam nasıl olacak onun beyin fırtınasını yaptım.

Okt kac
    Bananeyse
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Valörde değerlenme kısmı şu ana kadar aldığım fonlarda genelde benim kararımda çünkü boşta nakit varsa repo yapıyor otomatik olarak, fon varsa işlemin gerçekleşeceği güne hangisini satarsam oradan gelen parayla gerçekleşiyor işlem. Saat kaçta gerçekleşirse işlem o kadar süre ekside kalıyor bakiyem. Katılım fonu alırsam nasıl olacak onun beyin fırtınasını yaptım.
    Sukuk fonu alırsanız paranız emri verdiğiniz saate göre 1 yada 2 gün sıfır faizle bloke edilecek. Ama siz yinede benim söylediklerimle yetinmeyin, kendi aracı kurumunuzdan aslını astarını iyice öğreninki sonradan sukutu hayale uğramayın.

4. Tzl 20.86................

5. Tzl kefeni yirtmis, geçen gün 20 'nin altıydi. Umarım bir süre daha sürebilir bu.

6.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Tzl kefeni yirtmis, geçen gün 20 'nin altıydi. Umarım bir süre daha sürebilir bu.
    zaten gecen ayda hatta filden falandan da iyi getirmis!
    risksiz en iyisi tl de olanlara bence! mevduat riski olmayana diyor!
    yoksa riskli fon alirsa hisse alarim

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sukuk fonu alırsanız paranız emri verdiğiniz saate göre 1 yada 2 gün sıfır faizle bloke edilecek. Ama siz yinede benim söylediklerimle yetinmeyin, kendi aracı kurumunuzdan aslını astarını iyice öğreninki sonradan sukutu hayale uğramayın.
    Teşekkürler sorarım veya izahnameye bakarım.
    Bu arada TI1 günlük artış %0.05 MK 19.34
    TIV günlük artış %0.0371 MK 14.33

8. GPG günlük tahmini %0.23 değer artışı ile tamamlamış günü. Tahmini MK % 89

Sayfa 796/1001 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •