Sayfa 19/86 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 145 - 152 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Elinde bulunanlara hayırlı olsun.

Sayın Ramazan Demir şirketin yeni sahibi Mustafa Uğur Bayraktar ın çağrıyı yapacak nakit kaynağı var mı acaba. Bu konuda araştırma yapabildiniz mi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Hocam, zaten SPK nın çağrı teklifinden neredeyse dört ay sonra teklifi onaylamasının sebebi muhtemelen bu kaynağın teminatını sonunda şirketten almış olmasıdır diye değerlendiriyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    "Hiçbir yerde haber yok" diyen arkadaş, evet süreç boyunca hiçbir yerde haber yoktu, yatırımcıya destek olsun diye günlerce, tonla mevzuat okudum, araştırma yaptım, burda ve başka platformlardansanları haklarını aramaları için yönlendirdim, şirketten ve spkdan, medyadan, bağlandığımız radyolardaki anlı şanlı uzmanlardan hiçbir bilgi alamadığımız ortamda bu paylaşımlarımın özellikle değerli olduğunu düşünüyorum. Ama sen, hiçbir bilgin olmadan rahatça beni yalancılıkla itham edebiliyorsun, ben de senin hakkında suç duyurusunda bulunayım mı?
    Tesekkürler gece gec saatde bende buldum spk bülteninde evet bir özür borcluyum özür dilerim ama gercekten sinirler gergin kayıplar cok inşallah hedef fiyata ulasır

3.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Tesekkürler gece gec saatde bende buldum spk bülteninde evet bir özür borcluyum özür dilerim ama gercekten sinirler gergin kayıplar cok inşallah hedef fiyata ulasır
    Eyvallah Hocam, size de hayırlı olsun o zaman. Hedef fiyata kadar hissenize sahip çıkın, elinizdeki hisse SPK tescilli 2,89 TL civarı alım 6 iş günü içerisinde alım garantili bir hissedir. Fiiili çağrı sürecine başlama günü ve prosedürü için için artık şirketten KAP bekliyoruz, inşallah o da bugün gelir.

4.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Sayın Hocam, zaten SPK nın çağrı teklifinden neredeyse dört ay sonra teklifi onaylamasının sebebi muhtemelen bu kaynağın teminatını sonunda şirketten almış olmasıdır diye değerlendiriyorum.
    Evet olabilir ama açılışta alış fırsatı vermesi ve takasta 2.sırada yer alan iş yatırımın 345.000 lot la en çok satan kurum olması kafa kariştırıyor.

Ben borsa hayatımın yüzdesel olarak en iyi kazancimi denge den kazandım. Raci ŞAŞMAZ ın şirketi ilk aldığı zamanlarda ki açıklamaları ve hedefleri çok heyacan vericiydi ama işler hesapladığı gibi gitmemiş olacak ki birden bire bu pay devrini yapti ve kenara cekildi. Bu durumda kafa karıştıran bir başka husus.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Evet olabilir ama açılışta alış fırsatı vermesi ve takasta 2.sırada yer alan iş yatırımın 345.000 lot la en çok satan kurum olması kafa kariştırıyor.

Ben borsa hayatımın yüzdesel olarak en iyi kazancimi denge den kazandım. Raci ŞAŞMAZ ın şirketi ilk aldığı zamanlarda ki açıklamaları ve hedefleri çok heyacan vericiydi ama işler hesapladığı gibi gitmemiş olacak ki birden bire bu pay devrini yapti ve kenara cekildi. Bu durumda kafa karıştıran bir başka husus.

Bunu geriye yönelik analiz edebiliriz ilerleyen zamanda, ama bugün sanki devre kesitrmek için özellikle gereken 1,44e değdirmek için bilerek sattılar gibi geldi. Tek fiyata sokmak istiyor olabilirler mi? Bunu neden isterler onu da bilmiyorum.

Bugünle beraber altı iş günü kaldı, ben devletin/SPKnın bana verdiği alım garantisi hakkıma bakarım artık bu saatten sonra.

6.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Bunu geriye yönelik analiz edebiliriz ilerleyen zamanda, ama bugün sanki devre kesitrmek için özellikle gereken 1,44e değdirmek için bilerek sattılar gibi geldi. Tek fiyata sokmak istiyor olabilirler mi? Bunu neden isterler onu da bilmiyorum.

Bugünle beraber altı iş günü kaldı, ben devletin/SPKnın bana verdiği alım garantisi hakkıma bakarım artık bu saatten sonra.
    Dün ki spk bülteninde uluse nin de pay alım teklifi onaylandı ve şirket hemen kapa bildirimde bulunarak gerekli prosedüre göre pay alım işlemlerine başlanacağını duyurdu. Aynı şekilde denge den de böyle bir haber gelmesi lazım.

7. Haklısınız, ancak şirketin yine bizi mağdur etmeye, oyalamaya vs yönelik dava açıcaz, kabul etmiyoruz tarzı bir açıklaması olursa, bunlara artık en üst sınırdan İdari Para Cezası kesilmesi (ki sanırım 70 milyon TL tutuyordur) ve 12 haziranda oy kullanamamaları için SPK nezdinde her türlü eylemi yapacağız.

Arkadaşlar, tesadüf 2 gün önce almıştım...Kedi olalı bir fare tuttum galiba...daha önce de almıştım,zararına çıkmıştım...bu geri alım,çağrı olayı mı ne var...benim birşey yapmama gerek var mı,zannedersem yok...kendi hedef fiyatına kadar beklemem yeterli herhalde.Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...Hayırlı cumalar,kadir gecemiz mübarek olsun.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 19/86 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •