Sayfa 21/86 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Şu ayrımın tekrar altını çizeyim, 25 milyon veya 70 milyon, her ne ise, o cezaya zaten girdiler iki ayda tamamlamadıkları için. O ceza illa ki çıkacak, ya sembolik ya da yüklü şekilde. Ama spk kararına uymuyorum kendi keyfi hukuki yorumumla demelerinin yaptırımları çok daha ağır olabilir.

ceza nminal değer üzerinden lacaktır buda benim yazdığım dışardaki ltlar tutarı üst limit ama spk.daha düşükte tutabilir.
    bu riski alrmı bilmek zr.daha önce yazdığım gibi genel kurulda hisseleri blke lsa bile 2.genel kurulda genel kurul tplanır ve yönetimi bırakmaz.diyelimki lmaz ama yatırımcılar genel kurula katılarak çğunluk sağlandı ve yönetimi ele geçirdi bu çözüm değilki
    buda sıkıntıl bir durum iyi düşünmek gerek.
    inşallah bunlara gerek kalmaz çğu yatırımcının maliyeti yüksek daha önceki hareketten dlay.hisse verenler fazlada lmayabilir.
    daha önce şirket 2 defa sıkıntısız bir şekilde ayrılma hakkn gerçekleştirdi.
    yt.tv.dğ.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, tesadüf 2 gün önce almıştım...Kedi olalı bir fare tuttum galiba...daha önce de almıştım,zararına çıkmıştım...bu geri alım,çağrı olayı mı ne var...benim birşey yapmama gerek var mı,zannedersem yok...kendi hedef fiyatına kadar beklemem yeterli herhalde.Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...Hayırlı cumalar,kadir gecemiz mübarek olsun.
    Abi hayırlı olsun

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.72 artı faiz olarak çağrı olacak ama
    Bugün tavan bozuluyor ve 1 milyon satıcı
    Olması insanı haliyle şüpheye düşürüyor.
    Bunların işi film çevirmek bakalım
    Bu film sonu biz yatırımcılar için nasıl olacak.insallah sıkıntı olmaz

Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Şu ayrımın tekrar altını çizeyim, 25 milyon veya 70 milyon, her ne ise, o cezaya zaten girdiler iki ayda tamamlamadıkları için. O ceza illa ki çıkacak, ya sembolik ya da yüklü şekilde. Ama spk kararına uymuyorum kendi keyfi hukuki yorumumla demelerinin yaptırımları çok daha ağır olabilir.
    Hayır bunun için ceza yok.sadece faiz işletmesi gerekiyor okadar.
    Ceza ancak onaylanan karara uymayarak
    Çağrıya başlamaması nedeniyle kesilebilir
    Bilginize sunulur

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Abi hayırlı olsun

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah kardeşim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Sayın Hocam, Pay Alım Tebliği 13-2 tekrar tekrar okudum, iki aylık süre sonunda gerekirse ek süre verilir, o süre sonunda da tamamlamazsa İPC verilir deniliyor. SPK son aldığı kararla fiyatı onaylarken, ek bir süre vermedi; şirketin geç kaldığını da tescilledi. Yalnızca İPC den bahsetmedi ama ilerleyen zamanlarda İPC yi farklı kararlarında takip edecektir.SPK nın son kararında, bunun ek süre anlamına gelebileceği gibi hiç bir ifade olmadığı gibi, zaten şirketin de ek süre başvurusunda hiç bulunmadığını biliyoruz.

Bu aşamada, çağrıyı yapmıyorum diyebilmesinin dayanağı olmalı, YD aldırmak gibi. Ben bunu doğru bulmuyorum demek suretiyle keyfi olarak düzenleyici kurul kararını uygulamamanın daha ağır idari ve hatta adli cezaları olur diye düşünüyorum ama araştırmadım.

Nominal değer işi mantıklı gelmedi, atıyorum Egeen ya da benzeri yüksek lot değeri olan şirketlerde bu durum hiç efektif olmazdı özellikle.

Bu arada, arefe günü 6 iş günü hesabına katılacak mı acaba? Yargıtayın yerleşmiş uygulamasına göre 6 iş gününün hesabında başvuru yapılacak merciin çalışma günleri gözönünde tutularak Cumartesi günlerinin dikkate alınıp alınmaması icap eder gibi bir bilgi buldum. İlgili mercii SPK ise, spk da idari tatil yapıyor mu acaba pazartesi günü

çarı naylandığına göre ek süre gündemden kalkmıştır.bu nedenle şirketin tutumu belirleyicidir.her geçen gün çirketin aleyhine işlemektedir.gecikme cezası nedeniyle tabi bu 6 iş günü snunda başlanmaz ise spk.bir yaptırım uygulayacaktır.buda üst limiti bellidir.
    daha önceden yazdığum gibi ama üst sınırından uygulamaz diye düşünüyrum.
    cumartesi iş gününden sayılıyr.

Sayfa 21/86 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •