Sayfa 23/86 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 177 - 184 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    1 yıl beklemek istersen alyag var

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niye 1 yıl mahkemeden dolayimi birde geri alımı kaçtan yapacak ki

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kartalizma81 Yazıyı Oku
    Niye 1 yıl mahkemeden dolayimi birde geri alımı kaçtan yapacak ki

Yok geri alım değil spk diyor al diye. Ama denge patron kendi başvurmuş farklı 2 durum ama sonuç aynı

3.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Yok geri alım değil spk diyor al diye. Ama denge patron kendi başvurmuş farklı 2 durum ama sonuç aynı

Anladım. Teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by kartalizma81 Yazıyı Oku
    Anladım. Teşekkür ederim.

Dwnge aşağı asansör olursa risk seven alım yapabilir. Patron alım tebliği yapmazsa 70 milyon tl. Para cezası var. Aşağı tukrese sakal yukarı tükürse bıyık

5. Günaydın hissedaşlarım. Elimizdeki hissenin lot başı en az 2,89 TL SPK tescilli alım garantisi vardır ve en geç 12 Haziran tarihine kadar bu alım yapılmak zorundadır. SPK, 30 Mayıs tarihli en son resmi bülteninde "D. Diğer Başvurular" başlığı altında bu kararını açıklamıştır. Pay Alım Teklifi Tebliği uyarınca, SPK zorunlu pay alımını asgari 2,72 TL olmak üzere 12 Nisandan çağrı gününe dek işleyecek yaklaşık yüzde 38 faizle (TRLİBOR*1,5) alım yapılmasını emretmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Günaydın hissedaşlarım. Elimizdeki hissenin lot başı en az 2,89 TL SPK tescilli alım garantisi vardır ve en geç 12 Haziran tarihine kadar bu alım yapılmak zorundadır. SPK, 30 Mayıs tarihli en son resmi bülteninde "D. Diğer Başvurular" başlığı altında bu kararını açıklamıştır. Pay Alım Teklifi Tebliği uyarınca, SPK zorunlu pay alımını asgari 2,72 TL olmak üzere 12 Nisandan çağrı gününe dek işleyecek yaklaşık yüzde 38 faizle (TRLİBOR*1,5) alım yapılmasını emretmiştir.
    Daha öncede 1.8x 'lerden alıp 2.2x lerde vedalasmistim sonra 5.9x gitti.simdi yine 2.1X-2.2X girdim.muhtemelen bu dedikleriniz gerçekleşirse güzel olur tabi ama sonrası ne olur tahmin zor.ytd

7. Tavan olduktan sonra 28 de 165 k.daha işlem olmuş.

8. GÜNLÜK

Sayfa 23/86 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •