Sayfa 25/86 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 193 - 200 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Yatırımcı ilişkilerini aradım, bir sorun yok çarşambaya kadar açıklanır diyor.

Süreç İptal Nedeni

Şirketimizin 10.06.2019 tarih ve 16 sayılı yönetim kurulu kararıyla; Şirketimizin 12 Haziran 2019 tarihinde yapılacak 2018 faaliyet yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının ilave gündem maddelerinin bulunması nedeniyle ertelenmesine, yeni toplantı tarihi ve yerinin daha sonra belirlenmesine karar verilmiştir.

genel kurul iptal lmuş

4.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Sayın Bayraktar siz de okuyun, oldu bittiye getirip genel kurul yapmak gibi bir niyetiniz varsa... Oy hakkınız çözülmedi hala, Devletin kurumuyla dalga geçmeyin, çağrı tarihinizi açıklayın bir an önce .
    Sayın Bayraktar, ne demiştik...bu çağrıyı faiziyle gerçekleştirene kadar size ağzınızın tadıyla o genel kurulu yaptırmayacağız...

5. Yalnız, eklenecek gündem maddesi TV kanallarının alımının genel kurul onayına sunulması ise, sansasyonel bir olumlu beklenti ve hareket yaratabilir diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Sayın Bayraktar, ne demiştik...bu çağrıyı faiziyle gerçekleştirene kadar size ağzınızın tadıyla o genel kurulu yaptırmayacağız...
    sn.demir çağrıyla genel kurul arasında bir bağ yk.eğer istese genel ilk genel kurulda lmasa da 2.genel kurulda yani çğunluk aranmayan ikinci genel kurulda bunlar yine yönetime gelir.bunların yancılarında yeterli hisse vardır.öyle lmasa 5.77
    haraketini nasıl yaptıracaktı.
    bunların yönetim kurulu süreleri yarın dluyr yarın genel kurul gündemini açıklamak zrundalar diye düşünüyrum ama bakmak lazım kanuna.
    çağrı için yarın akşama kadar haber gelmesi gerekir
    yt.tv.değ.

7. Sn. cinali rumuzlu hissedaşım, bu konuda anlaşamadık, sizin yancılarda daha fazla hisse olduğu varsayımınız benim ky olarak yancılardan daha çok hisse toplayabiliriz varsayımımdan elbette daha mantıklı, ama mantıktan daha güçlü olan ortak bir hikayedir, ben en baştan beri bu hikayeyi hayata geçirecek enerjiyi vermeye çalışıyorum.
    5,77 hareketinde patronun şu anki oranından yüzde beş fazla hissesi olduğunu da göz önüne almak gerekir. Öte yandan, spekle patronun bağlantılı çalıştığı da açık gibi.
    Hayırlı kazançlar herkese.

sn.demir bizim yatırımcı genel kurula katılmaz ben 22 yıldır bu işin içindeyim.bir çk.genel kurula katıldım tecrübelerimle yazıyrun

Sayfa 25/86 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •