Sayfa 34/86 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 265 - 272 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. çağrı süreci ile ilgili açtıkları dava sonucu burda hisse fiyatını da kesin bir şekilde etkileyecek.Yönetiğm kurulu davayı kazanırsa elbetteki çağrıyı yapmak istemeyecektir ancak kaybederse faizleriyle birlikte çağrı 3.10 civarı bir rakama tekamül ederki bu da elinde hisse olan yatırımcıyı ihya etmeye yeter.Ağustos başında yazmıştım bekleyip görecegiz diye aşağı yukarı bir ay oldu bekliyorum.Bu filmin sonunu görmek istiyorum.Elimde bana göre çok miktarda hisse yok,takip eden arkadaşlarında bu riskleri bilerek yatırım yapmasını tavsiye ederim

2.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    çağrı süreci ile ilgili açtıkları dava sonucu burda hisse fiyatını da kesin bir şekilde etkileyecek.Yönetiğm kurulu davayı kazanırsa elbetteki çağrıyı yapmak istemeyecektir ancak kaybederse faizleriyle birlikte çağrı 3.10 civarı bir rakama tekamül ederki bu da elinde hisse olan yatırımcıyı ihya etmeye yeter.Ağustos başında yazmıştım bekleyip görecegiz diye aşağı yukarı bir ay oldu bekliyorum.Bu filmin sonunu görmek istiyorum.Elimde bana göre çok miktarda hisse yok,takip eden arkadaşlarında bu riskleri bilerek yatırım yapmasını tavsiye ederim
    evet haklısınız..

idari yargı da açılan davalar çok uzun sürmez genelde (adli yargıdaki davalara oranla kısadır).. adli tatil bitti, yakında ben de kararın açıklanacağını düşünüyorum..

endişem şu: şirket doğrudan davaya müdahil değil.. davayı pay sahipleri kendi adına (davacı sıfatıyla) açtı, davalı ise spk görünüyor..
    bu durumda kap a zamanında açıklama çekmeyebilirler.. daha doğrusu şirketin haberinin geç olmasını kağıt üzerinde sağlayabilirler..

daha öncede dediğim gibi yönetim kurulu baştan aşağı borsa oyuncusu..

Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    evet haklısınız..

idari yargı da açılan davalar çok uzun sürmez genelde (adli yargıdaki davalara oranla kısadır).. adli tatil bitti, yakında ben de kararın açıklanacağını düşünüyorum..

endişem şu: şirket doğrudan davaya müdahil değil.. davayı pay sahipleri kendi adına (davacı sıfatıyla) açtı, davalı ise spk görünüyor..
    bu durumda kap a zamanında açıklama çekmeyebilirler.. daha doğrusu şirketin haberinin geç olmasını kağıt üzerinde sağlayabilirler..

daha öncede dediğim gibi yönetim kurulu baştan aşağı borsa oyuncusu..
    yanılıyorsunuz sanrım davay şirket açtı.spk davalı knumda
    davacı ise şirket.
    işin kmik tarafı çağrı için başvuran kendisi yani şirket

4. spekcim Allah razı olsun ,,teşekkürler bugünkü hareket için.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    yanılıyorsunuz sanrım davay şirket açtı.spk davalı knumda
    davacı ise şirket.
    işin kmik tarafı çağrı için başvuran kendisi yani şirket
    davayı mustafa uğur bey açtı zaten çağrıyı yapacakta kendisi.ANCAK mahkemeden olası bir red kararı burada çağrı sürecinin başlamasında hiçbir engel bırakmaz

6. Sn. Mustafa Uğur Bayraktarın bugün Şirketimize gönderdiği yazı aşağıda sunulmaktadır.

Evet arkadaşlar bugun biraz hareketli olmasının sebebi belli oldu.Uzun beklememiz sonuç verdi mahkeme de duruma el koydu ve mustafa beye çağrı yapacaksın dedi.Elinde olan arkadaşlara hayırlı olsun.Akşam vaktim olursa çağrıyı hesaplar buraya yazarım ama faizleri ile birlikte 3.00 tl nin üzeri çıkacağını düşünüyorum.

Sermaye Piyasası Kurulunun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı Zorunlu Pay Alım Teklifine ilişkin kararın iptali ve yürütmenin durdurulması istemi ile Ankara 10. İdare Mahkemesinde açtığım davada yürütmenin durdurulması talebi reddedilmiştir. 10. İdare Mahkemesinin kararına ilişkin yapılan itiraz ise Ankara Bölge İdare Mahkemesi tarafından reddedilmiştir.

Mustafa Uğur Bayraktar

7. Hissede olan arkadaşlara hayırlı olsun, yaklaşık olarak 3 tl civarında bir rakam olması lazım.

Arkadaşlar bu esastan verilen karar değil
    Yürütmeyi durdurmanin reddi
    Esas karar önemli ama bakarsın uğur Bayraktar ben çağrı yapıyorum der o başka yoksa beklemeye devam
    Bilgi amaçlı yaxilmistir

Sayfa 34/86 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •