Sayfa 35/86 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 273 - 280 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Arkadaşlar hukukçu değilim ve kimseyi etkilemek istemem, benim fikrime göre mahkemeden beklenecek esas karar yok spk nın verdiği ve kesin olan karara Uğur Bayraktar yürütmeyi durdurma davası açtı mahkeme reddetti bunun üzerine Bayraktar üst mahkemeye itiraz etti ve o da reddedildi, dolayısı ile bu son karar ve bağlayıcı, saygılarımla. (forumda avukat olup bize bilgi verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz)

Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hukukçu değilim ve kimseyi etkilemek istemem, benim fikrime göre mahkemeden beklenecek esas karar yok spk nın verdiği ve kesin olan karara Uğur Bayraktar yürütmeyi durdurma davası açtı mahkeme reddetti bunun üzerine Bayraktar üst mahkemeye itiraz etti ve o da reddedildi, dolayısı ile bu son karar ve bağlayıcı, saygılarımla. (forumda avukat olup bize bilgi verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz)
    Bu tür davalarda yürütme durdurma talepli
    Dava açılır kardeşim.
    Esastan karar bilahare verilir böyle bir konuda bilgi sahibi olmasak yazmayın herhalde.
    Yy.tv.degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hukukçu değilim ve kimseyi etkilemek istemem, benim fikrime göre mahkemeden beklenecek esas karar yok spk nın verdiği ve kesin olan karara Uğur Bayraktar yürütmeyi durdurma davası açtı mahkeme reddetti bunun üzerine Bayraktar üst mahkemeye itiraz etti ve o da reddedildi, dolayısı ile bu son karar ve bağlayıcı, saygılarımla. (forumda avukat olup bize bilgi verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz)

Aynen öyle değerli dostum.Adam zaten bir önceki karara itiraz etti mahkemede itirazı reddetti.Yani karar kesinleşmiş oldu.Daha itiraz edecek kapısı da kalmadı.Burda yaklaşık 1.5 aydır bu davanın sonucu için bekliyordum.Bekleme sebebimde avukatımdan öğrendiğim bu davanın son dava olması sebebiydi.Artık uğur beyin çağrı yapmaktan başka bir şansı kalmadı.

Esastan kararla yürütmeyi durdurma ret kararı arasındaki farkı bilmeyenlere
    Diyecek bir şeyim yok
    Yatırımcıyı yanıltmaya kim lütfen

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Esastan kararla yürütmeyi durdurma ret kararı arasındaki farkı bilmeyenlere
    Diyecek bir şeyim yok
    Yatırımcıyı yanıltmaya kim lütfen
    Sevgili kardeşim malesef ben bilmiyorum ve bilmediğimide yazdım muhakkakki sizin yazdıklarınız doğrudur gayemiz bilgi paylaşmak yardımınız için teşekkürler, herkes kendi kararını verecektir ama ben tekrar kendi fikrim olduğunu belirterek söylüyorum bu karar Bayraktarın elini bağlamıştır geri alım yapacak saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim malesef ben bilmiyorum ve bilmediğimide yazdım muhakkakki sizin yazdıklarınız doğrudur gayemiz bilgi paylaşmak yardımınız için teşekkürler, herkes kendi kararını verecektir ama ben tekrar kendi fikrim olduğunu belirterek söylüyorum bu karar Bayraktarın elini bağlamıştır geri alım yapacak saygılar.
    Bu arada daha evvel genel kurula katılıp hakkımı söke söke aldığımı belirtmeliyim, iyi geceler.

Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Kardeş size destek için yazan arkadasta olunca bende durumu daha vurgulu olarak yazdım.
    Bende bu şirketten ayrılma hakkını kullandım
    Benimde gayem bilgilendirmek
    Başka bir amacım yok
    Sağlıkla kalin

8. Dava spk kararının iptali ve yürütmeyi durdurma olarak açıldı, yürütmeyi durdurma reddedildi ancak iptal davası devam ediyor..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 35/86 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •