Sayfa 43/86 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 337 - 344 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Bu hissede çağrı mı yapılacak ne

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hisse el değiştirdi. Trawesti arkadaşlara geçti

3. Süreçle ilgili bilgilendirme yapılmamasını spk ya şikayet ettim, cevabı bildiririm..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Şirkette bir sorun yok bence. Hakikaten gelişmekte olan bir işletme, fakat görüyorum ki gip işletmelerinin gelişmemesi için her türlü önlemler alınıyor.

Son düzenleme : wisdom; 05-11-2019 saat: 17:03.

5. Bugün spk ya yaptığım şikayet metni aşağıdadır eğer benim gibi mağdur olduğunu düşünen arkadaşlar varsa aynı metnin farklı kişiler tarafından gönderilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Başvuru edevlet ten yapılmaktadır, saygılarımla.

Denge Yatırım Holding A.Ş pay geri alım süreci hakkında
    Şirket tarafından 31,05,2019 tarihinde kap' a yapılan açıklama ile şirket geri alım teklifinin spk tarafından onaylandığı ve
    a) 1 TL nominal değerli pay başına 2,72 TL fiyat üzerinden pay alım teklifinin
    b) Teklifin başlaması gereken tarihin 2 aylık süresinin dolmuş olması sebebi ile 12,04,2019 tarihi itibari ile hesaplanacak faiz tutarının pay alım teklifine eklenmesine karar verildiği duyurulmuştur.
    Bu tarihten sonra şirkete yaptığım yatırımlarımı bu habere istinaden yönlendirdiğim için bir çok yatırımcı gibi mağdur edildim.
    en son 05,09,2019 tarihinde şirket tarafından kap' a yapılan açıklama ile Sn Mustafa Uğur Bayraktar tarafından sürecin durdurulmasına istinaden açılan davaların reddedildiği bildirilmiştir,
    Hal böyle iken bugün itibari ile bu açıklama üzerinden 65 gün geçmesine rağmen şirket tarafından hiçbir açıklama yapılmamış ve açıkça spk kuralları ihlal edilmiştir.
    Yardım ve ilginizi rica ederim, saygılarımla.

6.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    Bugün spk ya yaptığım şikayet metni aşağıdadır eğer benim gibi mağdur olduğunu düşünen arkadaşlar varsa aynı metnin farklı kişiler tarafından gönderilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Başvuru edevlet ten yapılmaktadır, saygılarımla.

Denge Yatırım Holding A.Ş pay geri alım süreci hakkında
    Şirket tarafından 31,05,2019 tarihinde kap' a yapılan açıklama ile şirket geri alım teklifinin spk tarafından onaylandığı ve
    a) 1 TL nominal değerli pay başına 2,72 TL fiyat üzerinden pay alım teklifinin
    b) Teklifin başlaması gereken tarihin 2 aylık süresinin dolmuş olması sebebi ile 12,04,2019 tarihi itibari ile hesaplanacak faiz tutarının pay alım teklifine eklenmesine karar verildiği duyurulmuştur.
    Bu tarihten sonra şirkete yaptığım yatırımlarımı bu habere istinaden yönlendirdiğim için bir çok yatırımcı gibi mağdur edildim.
    en son 05,09,2019 tarihinde şirket tarafından kap' a yapılan açıklama ile Sn Mustafa Uğur Bayraktar tarafından sürecin durdurulmasına istinaden açılan davaların reddedildiği bildirilmiştir,
    Hal böyle iken bugün itibari ile bu açıklama üzerinden 65 gün geçmesine rağmen şirket tarafından hiçbir açıklama yapılmamış ve açıkça spk kuralları ihlal edilmiştir.
    Yardım ve ilginizi rica ederim, saygılarımla.
    Ülkede yatırım ortamının sağlanması için hukukun ve hızlı karar alabilmesinin önemi kir kez daha ortaya çıkıyor...
    ne yazık ki bu tip davalar yıllarca sürebiliyor. Eğer bir cemaat veya tarikatla bağlantınız varsa sonuç düşündürücü olabiliyor ülkemizde....

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Ülkede yatırım ortamının sağlanması için hukukun ve hızlı karar alabilmesinin önemi kir kez daha ortaya çıkıyor...
    ne yazık ki bu tip davalar yıllarca sürebiliyor. Eğer bir cemaat veya tarikatla bağlantınız varsa sonuç düşündürücü olabiliyor ülkemizde....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mağdur olduğunuzu düşünüyorsanız en azından başvuru yapmakla bir kaybınız olmayacaktır, forumdaki arkadaşlarda yardımcı olursa ki daha evvel pay alım sürecinde belki tesadüf olabilir ama spk tarafından bana gönderilen cevaptan yaklasık 10 gün sonra şirkete mallarımızı sattık. Bütün arkadaşlardan ricam sadece 5 dk larını ayırıp spk şikayet e bu metni yollamalarıdır, saygılar.

8. Sn.Mustafa Uğur Bayraktar'ın bugün Şirketimize gönderdiği yazı aşağıda sunulmaktadır......Sermaye Piyasası Kurulunun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı Zorunlu Pay Alım teklifine ilişkin kararının iptali*..istemiyle Ankara 10.idare*Mahkemesinde açtığım davada, Ak Faktoring A.Ş.tarafından açılan İstanbul 20.Asliye..Hukuk Mahkemesinde görülen Tasarrufun İptali*davasında verilecek kararın, zorunlu pay alım teklifine ilişkin uyuş-..mazlığı doğrudan etkileyecek nitelikte olduğu sonucuna varılmış,Tasarrufun*İptali davasında işin esası hakkında*..karar verilinceye kadar zorunlu pay alım teklifinin iptal talebi ile ilgili açılmış dava dosyasının bekletilmesine..ve sonrasında görüşülmesine karar verilmiştir......Saygılarımla,..Mustafa Uğur BAYRAKTAR

Sayfa 43/86 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •