Sayfa 60/86 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 473 - 480 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Veysi bey tamam da Erdal kılıç kimdir taniyam var mi?

2. Sn. Selçukoğlu Selamlar,
    Serve ile ilgili paylaşımlarınızı okudum, güzel tespitleriniz var, Denge ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum. ( Serve yi 5,43 maliyet ile alıp 7,85 ten sattım tekrar aşağıdan alırım düşüncesiyle ancak fırsat vermedi, 17 ye kadar neredeyse soluksuz gitti.) Bakalım Denge ne yapacak,

3.  Alıntı Originally Posted by Zvezda Yazıyı Oku
    Sn. Selçukoğlu Selamlar,
    Serve ile ilgili paylaşımlarınızı okudum, güzel tespitleriniz var, Denge ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum. ( Serve yi 5,43 maliyet ile alıp 7,85 ten sattım tekrar aşağıdan alırım düşüncesiyle ancak fırsat vermedi, 17 ye kadar neredeyse soluksuz gitti.) Bakalım Denge ne yapacak,
    Selamlar servede ne olduysa aynısını dengede bekliyorum.Biraz aldım bende.Sonuçta eski başbakan yardımcısı eski belediye başkanı yeni ziraat bankası yk üyesi güvenip almış bende güvenirim bu durumda.Böyle bir durum borsada daha önce olmadı , bekleyip göreceğiz ,saygılarımla

4. Sn.Selçukoğlu yorumunuz için teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Merhaba dostlar. Bu sabah itibariyle ben de DENGElendim. Nasipse burada da uzun soluklu bir maratonu birlikte geçiririz.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Veysi Kaynak'ın sağlamlığı ve Erdal Kılıç'ın dinamizmi... Umarım bu birliktelik ile şirket yeniden yapılanır ve biz de şirketle beraber kazanırız.

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Şirketin 3 iştiraki var. Alanlar itibariyle finans, inşaat-taahhüt ve film-prodüksiyon. Yeni bir alan olarak (Erdal Kılıç'ın Etis firması) lojistik te eklenebilir mi? Bu ve bunun gibi birçok suruya cevap arayacağız bundan sonra.

Saygılar...

8. Değerli hocam selamlar hoşgeldin iyiki geldin,şimdi daha huzurlu bekleyebilirim

Hazır etis demişken belki incelemek isteyen olabilir https://www.etislojistik.com/index.html

Tüm ortaklarıma bereketli bir dönem diliyorum

Sayfa 60/86 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •