Sayfa 61/86 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

Dengeye gram inanmıyorum geçmişte bu kağıtta çok zarar ettim fakat bi umut belki ismi ünvanı inş değişir diye bir miktar alım yaparak aranıza katıldım bu arada etis lojıstık dengeyemi katılıyor yanlısmı anladım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Etis in sahibi Erdal Kılıç Denge nin imtiyazlı paylarının % 70 ini aldığı için(% 30 da Veysi Kaynak aldı) Serve nin gıdaya girişi gibi Denge nin de lojistiğe girebilme ihtimalini irdeliyoruz.

Geçmişine bakarak haksız olduğunuzu söyleyemem. Ancak Serve de, Artı da, Mmcas ta olduğu gibi burada da sahip değişti. Üstelik Serve den tanıdığımız Veysi Kaynak ismi benim güvenmem için yeterli. Tek çekince M. U. B. da kalan B grubu hisseler.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Hani derlerya dakka 1 gol 1 diye bugün aranıza katıldım 4,30 maliyetle kağıt kapanıs seansına 4,28 girip 4,16 düşerek en düşüğünden kapanış yapıyor sayın sercay bahsettiğiniz b grubu paylar işlem görüyormu sıkıntılımı acaba kaç lot birde rica etsem grafik olarak ne durumda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Hani derlerya dakka 1 gol 1 diye bugün aranıza katıldım 4,30 maliyetle kağıt kapanıs seansına 4,28 girip 4,16 düşerek en düşüğünden kapanış yapıyor sayın sercay bahsettiğiniz b grubu paylar işlem görüyormu sıkıntılımı acaba kaç lot birde rica etsem grafik olarak ne durumda
    Sayın lokasyon hisseleriniz/ortaklığımız hayırlı olsun. Ben de tavana yazarak aldım. Doğrusu 4.30 dan geldiği için mutluyum. Fiyat daha da düşerse ve elimde ayırabileceğim kaynak olursa ekleme yapmayı da isterim. Serve'de olduğu gibi burada da minimum bir yıl bekleyecek şekilde düşünerek aldım.

Hisseyi alırken grafiğine çok takılmadım. Veysi Kaynak alıyorsa alırım mantığı işledi sadece. Batık olan bir şirketi daha ayağa kaldıracaksa(Serve de yapmaya başladığı gibi) ben de orda olmalıyım dedim.

M.U. BAYRAKTAR ın sahip olduğu B grubu paylar MKK ya kayıtlı değil. Ancak kayıt ettirip satışa konu edebilir. Tabi bunu hangi şartlarda yapar ya da bu hisseleri yeni patronlar alır mı? Önü çok açık.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Buyrun bu da dün akşam gelen haber: KAP açıklaması.

25.09.2020 tarihinde yapılan Şirketimiz Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar uyarınca, Şirketimizin 07.11.2018 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında onaylanan, İştirakimiz Toma Finance Ltd.' e ait Pana Proje ve Gayrimenkul Yatırımları Geliştirme Anonim Şirketi'nin hisselerinin 21.12.2018 tarihli sözleşmeyle Cevdet Taşçeken'e satılması kapsamında, Cevdet Taşçeken'den Tahsil edilmesi gereken 52.251.100,- TL. alacağın tahsili konusunda bugüne kadar gerçekleştirilen idari girişimlerin sonuçsuz kaldığından gelinen noktada kanuni takip başlatılmasına karar verilmiştir.

Pay sahiplerine duyurulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    52 milyon liranın iki yıllık yasal faizi ile beraber 65 mn tl gibi bir ederi olur sanırım. Hisse başına 1.30 alacak.

Daha ilk günden yapılan icraat bu.

Yeni patronları canı gönülden alkışlıyorum.

Ortaklarıma hayırlı olsun.

Saygılar...

7. Bu borç neden tahsil edilememiş acaba? Tahsil edilememe durumu var mı ki? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Her ne kadar grafiğe takılmadan almış olsam da sayın lokasyon'un isteğiyle biraz bakalım:

Aylık grafikte 3,96 üstünde yapılan aylık kapanışın olumlu olacağı görülüyor. Ayrıca daha önce gerçekleştirilen operasyonlarda işlem hacimlerini görüyorsunuz. Bu hacimlerin yanında son bir aydaki işlem hacminin düşüklüğü de dikkate değer.

Saygılar...

Sayfa 61/86 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •