Sayfa 65/86 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 513 - 520 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

DENGE

Gönderim Tarihi

07.10.2020 18:15:37

Bildirim Tipi

ÖDA

Yıl

-

Periyot

-

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Özet Bilgi

ALACAK TAHSİLATI İLE İLGİLİ HUKUKİ SÜREÇ HK.

İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

25.09.2020

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

25.09.2020 tarih 2020/06 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca, İştirakimiz Toma Finance Ltd.' e ait Pana Proje ve Gayrimenkul Yatırımları *Geliştirme Anonim Şirketi'nin hisselerinin, 21.12.2018 tarihli sözleşmeyle Cevdet Taşçeken'e satılması kapsamında, tahsil edilmesi gereken 52.251.100,- TL. alacağın 7 gün içerisinde Şirketimiz hesaplarına *ödenmesi konusunda Cevdet Taşçeken'e Beyoğlu 18.noter kanalıyla 14043 Yevmiye nosuyla ihtarname gönderilmiştir.

Pay sahiplerine duyurulur.

Haber akışı gayet güzel! Devamı'nı diler sabırsızlıkla bekleriz)

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yücel akgün Yazıyı Oku
    DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

DENGE

Gönderim Tarihi

07.10.2020 18:15:37

Bildirim Tipi

ÖDA

Yıl

-

Periyot

-

Özet Bilgi

ALACAK TAHSİLATI İLE İLGİLİ HUKUKİ SÜREÇ HK.

İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

25.09.2020

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

25.09.2020 tarih 2020/06 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca, İştirakimiz Toma Finance Ltd.' e ait Pana Proje ve Gayrimenkul Yatırımları *Geliştirme Anonim Şirketi'nin hisselerinin, 21.12.2018 tarihli sözleşmeyle Cevdet Taşçeken'e satılması kapsamında, tahsil edilmesi gereken 52.251.100,- TL. alacağın 7 gün içerisinde Şirketimiz hesaplarına *ödenmesi konusunda Cevdet Taşçeken'e Beyoğlu 18.noter kanalıyla 14043 Yevmiye nosuyla ihtarname gönderilmiştir.

Pay sahiplerine duyurulur.

Haber akışı gayet güzel! Devamı'nı diler sabırsızlıkla bekleriz)

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2019 yılı serve satış kopyası denge de vizyona girdi.

1-Serve sahibi Ugur bayraktar serve satış sonrası Denge yi devir edeiyor alıcı kim Veysi kaynak + Erdal kılıç

2- Servede yine iştirak satışı nedense tahsil edilememiş Cemalettin doğan dan geri şirket iade

Denge de nedense 2 yıldır Cevdet ihtarname gönderme yok şüpheli karşılık ayır vb tekrar aktif gelirse şaşırmam

3-En dikkat çekici durum 17 Temmuz dan sonra Bayraktar ait B grubu 14 milyon hisse kimlere devir oldu %5 geçen devir olsa MKK görme şansımız olacaktı 2.5 milyon hisse adet geçmeyen 6-7 kişi en az devirler yapıldı.

4-Şirketimiz Yönetim Kurulu 07.10.2020 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

Mustafa Uğur Bayraktar'a ait, A Grubu İmtiyazlı paylarının, 4.325.000 adedinin, Erdal Kılıç'a, 1.900.000 adedinin Veysi Kaynak'a satış ve devrinin onaylanmasına, karar verilmiştir.

Pay sahiplerine duyurulur

devir için yönetim kurulu kararı gerekmez devri yapar tescil ile biter bu iş ama neden se 2 güne bir kap haber yollama

Şuan için defter degeri 60 kuruş + İştirakler geri gelse (52 milyon tl gerçek degerse ) 1.6 tl ederi olacaktır.
    Son düzenleme : elfidaa; 08-10-2020 saat: 21:39.

3. Her şey planlımı acaba insanın aklına deli sorular geliyor

Denge ödenmiş sermaye 50 milyon tl A grubu hisseler imtiyaz var 1 hisse 15 oy demek..

Mustafa Uğur Bayraktar'a ait, A Grubu İmtiyazlı paylarının, 4.325.000 adedinin, Erdal Kılıç'a, 1.900.000 adedinin Veysi Kaynak'a satış ve devrinin onaylanmasına, karar verilmiştir.

Olası devir sonrası yönetimde kontrol doğarmı %50 aşılırmı Zorunlu pay alımı yapılırmı ?

Erdal kılıç ; 4.325 * 15 =64.875 şirket temsil payı %47.3

Veysi Kaynak :1.900 *15 =28.500 şirket tesmil payı %20,8

Ugur bayraktar B grubu 3.051 hisse şirket temsil payı %2.22

4.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Her şey planlımı acaba insanın aklına deli sorular geliyor

Denge ödenmiş sermaye 50 milyon tl A grubu hisseler imtiyaz var 1 hisse 15 oy demek..

Olası devir sonrası yönetimde kontrol doğarmı %50 aşılırmı Zorunlu pay alımı yapılırmı ?

Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Her şey planlımı acaba insanın aklına deli sorular geliyor

Sayın elfidaa selâmlar,

Denge benim eski gözağrım. Borsa hayatımın en yüksek oransal karını bu hissede yapmıştım.

Raci Şaşmaz ın sirketi devir almasindan sonra surekli radarimda oldu. Sonra Raci kafasindakileri yapamadığı için apar topar hisseleri Uğur Bayraktar a devredince sirketin içi bosaltildi resmen. Faliyetsiz kaldi. 2 sene önce satilan istirakin parasi bile tahsil edilmemis baksaniza.

Ben bu sirkete artik batti gözüyle bakiyordum ama yeni alıcılar yeni bir hikaye yazmayami yoksa dalavete cevirmeye mi geldiler çok merak ediyorum.

Ama bu fiyatlarin şişik oldugu bir gerçek sizin de dediğiniz gibi. Bekleyip görelim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayin selçukoglu dunki yorumlari okuyorsunuzdur muhtemelen arkadaslardan bazilari karamsar tablo ciziyor .tabi herkesin aklinda karişik ısler var sence bu satinalmadan sonra hala karamsar bir tablo çizmek gerekirmi

6.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    Sayin selçukoglu dunki yorumlari okuyorsunuzdur muhtemelen arkadaslardan bazilari karamsar tablo ciziyor .tabi herkesin aklinda karişik ısler var sence bu satinalmadan sonra hala karamsar bir tablo çizmek gerekirmi
    Tabiki herkesin düşüncesine saygı duyuyorum,doğruyu birtek yüce ALLAH bilir

Yalnız bu gibi durumlar nisan ayında serve hissesinde de vardı,özsermaye eksi idi,hatta satılmasaydı muhtemelen kot dışı olacaktı

Sonra güvenilir bir kişi ye satıldı ve patron tahsisli yaparak cebinden para koydu ve fiyat ortada şu anda

Arkadaşlar çok değil bunlar bu sene yaşandı hemde aynı kişiler tarafından

Ben 1,80 lerde serve almak için daha ne olması gerekiyor diye defalarca ayrıntılı yprum yaptığım da beni eleştirenler bile çıkmıştı(serve nin ilk sayfalarında hala yazılarım duruyor)

Şimdi de aynı şeyleri düşünüyorum,hedef fiyat yazamam tabi kanunlarımıza saygımdan

Olan oldu ve veysi bey burayıda aldı ortağı da bence çok güçlü(tahminim doğruysa),izleyip göreceğiz ,sonuçta yatırımcıyız

Herkese saygılarımla yatırım tavsiyesi asla vermiyorum

7. Hakim ortak Sayın Kılıç pay alım teklifinde muafiyet istedi. Sebeb olarak da
    Spk nin şu maddesini gosterdi.
    " Halka açık ortaklık paylarının veya oy haklarının iktisabının, finansal güçlük içinde bulunan ortaklığın mali yapısının güçlendirilmesi bakımından zorunlu olan bir sermaye yapısı değişikliği gereğince gerçekleştirilmesi (Bu durumda Kurul şirkete yeni bir fon girişinin bulunup bulunmadığını veya sermaye yapısı değişikliğinin zorunlu olup olmadığını inceler)."
    Fon girişi için de alacaklarını gösterecek sanırım. Bakalım spk nin cevabı ne olacak?

8. Fon girişi Sayın Erdal Kılıç tarafından 20 milyonluk tahsisli sermaye artırımı ile yapılacakmış
    Hayırlısı olsun inşallah

Sayfa 65/86 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •