Sayfa 67/86 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 529 - 536 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Fon girişi Sayın Erdal Kılıç tarafından 20 milyonluk tahsisli sermaye artırımı ile yapılacakmış
    Hayırlısı olsun inşallah
    Bu çerçevede; Şirket'in sözkonusu faaliyet ve yatırıma başlayabilmesi ve acil finansal ihiyaçlarının karşılanması amacıyla, Erdal Kılıç'tan sonraki dönemlerde gerçekleştirilecek sermaye artımlarından kendisi lehine mahsup edilmek üzere,ilk etapda 20.000.000,00 TL. fon girişi kabulüne, karar verilmiştir.

Tahsisli olacagını nasıl anladınız ?

bayraktar 14 milyon hisse kimlere dagıttı ilk önce bunu araştırmak daha dogru olacaktır.

madem fona ihtiyaç var bedelli kararı alsın yönetim ama bayraktar 14 milyon hisse bedelli haberleri ile satılırsa ciddi magdur kitlesi oluşur

2. https://www.sabah.com.tr/yazarlar/di...ce=twitter.com

bu yazıyı okumakta fayda var !!

3. Bunu gidip 15-20 kat giden hisselerin sayfasina paylaşın. Ben de bu tipleri anlamıyorum. Arkadaşım hisseden umutsuzsun burda ne işin var. Millete akıl vereceginize işinize bakın. Eğer işe yarar bilgi paylaşırsanız baş göz üstüne

4. "Erdal kılıç' tan sonraki dönemlerde yapılacak sermaye artırımi" dendiği icin vede serve de benzer bir yöntem izlendiği icin tahminde bulundum. Dediğiniz gibi bedellide olabilir
    Ama benim tahminim bu yonde. Bedelli de hisse için olumlu olur. Farketmez

5.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    "Erdal kılıç' tan sonraki dönemlerde yapılacak sermaye artırımi" dendiği icin vede serve de benzer bir yöntem izlendiği icin tahminde bulundum. Dediğiniz gibi bedellide olabilir
    Ama benim tahminim bu yonde. Bedelli de hisse için olumlu olur. Farketmez

Kafan guzelmi senin 20 milyonu verirse 50 milyonluk sermaye 70 milyon olacak neresi güzel bunun anlat

6. Masa sandalye faliyetsiz şirkete hayırsever iş adamı 20 milyon koyacak ,sendeki kafa bende olsa hiç derdim tasam olmaz

7. Kendime not "Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” Mevlana

8. Anlat anlatamiyonmu egeen le anlat kentle anlat olmadi mi taze kuru var 1 milyon sermayeli onla anlat ,anlatta çıksın karanlıklar aydınlığa

Sayfa 67/86 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •