Sayfa 68/86 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 537 - 544 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

İstiraklerimiz Toma Finance Ltd. ve Albawakir konut A.Ş.' nin satışı çerçevesinde söz konusu istiraklerin değerleme raporu hazırlanması için Değerleme Hizmet Sözleşmesi imzalanmak suretiyle, &-nbsp;Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 13.10.2020 tarihinde (bugün) yetkilendirilmistir.

Pay sahiplerine duyurulur.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Anlat anlatamiyonmu egeen le anlat kentle anlat olmadi mi taze kuru var 1 milyon sermayeli onla anlat ,anlatta çıksın karanlıklar aydınlığa
    egeen ne alaka? işkembeden atmayalım olurmu.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Masa sandalye faliyetsiz şirkete hayırsever iş adamı 20 milyon koyacak ,sendeki kafa bende olsa hiç derdim tasam olmaz
    Denge nin sahipleri 3-5 bakmazlar !!

Değerleme raporunda Pana Al Bawakir Konut İnşaat Anonim Şirketi'nin tamamı için 161.889.895 TL değer tespit edilmiştir. Bu çerçevede devre konu 20.000.001 TL nominal bedelli kısma isabet eden değer değerleme raporuna göre 80.944.951,55 TL'dir. Değerleme raporundaki bu tespitler de göz önünde bulundurularak halka açık bir ortaklık olan Denge Yatırım Holding A.Ş.'nin lehine olacak şekilde devir bedeli olarak taraflar 10.000.000 TL üzerinde mutabık kalmışlardır.Değerleme raporunda değer tespit yöntemi olarak Varlık Esaslı Yaklaşım Baz alınmıştır. Varlık esaslı yaklaşıma göre şirket değeri tespit edilirken yürütülmekte olan Broklyn City projesinin değeri gelir yaklaşımına göre tespit edilmiştir.

Tayyar Raci ŞAŞMAZ 71 milyon tl kıyak geçmişti..

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/654964

4.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku

Değerleme raporunda Pana Al Bawakir Konut İnşaat Anonim Şirketi'nin tamamı için 161.889.895 TL değer tespit edilmiştir. Bu çerçevede devre konu 20.000.001 TL nominal bedelli kısma isabet eden değer değerleme raporuna göre 80.944.951,55 TL'dir. Değerleme raporundaki bu tespitler de göz önünde bulundurularak halka açık bir ortaklık olan Denge Yatırım Holding A.Ş.'nin lehine olacak şekilde devir bedeli olarak taraflar 10.000.000 TL üzerinde mutabık kalmışlardır.Değerleme raporunda değer tespit yöntemi olarak Varlık Esaslı Yaklaşım Baz alınmıştır. Varlık esaslı yaklaşıma göre şirket değeri tespit edilirken yürütülmekte olan Broklyn City projesinin değeri gelir yaklaşımına göre tespit edilmiştir.

Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku

Bu iste bir bit yeniği olduğu (olacagi) o zamandan belliydi. Kim 71 milyonu kıyak çeker.

Insallah yeni sahipleri sirketi ayağa kaldirirlar. Sonucta halka açık bir şirket batarsa olan yatirimciya olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KATANA Yazıyı Oku
    İstiraklerimiz Toma Finance Ltd. ve Albawakir konut A.Ş.' nin satışı çerçevesinde söz konusu istiraklerin değerleme raporu hazırlanması için Değerleme Hizmet Sözleşmesi imzalanmak suretiyle, &-nbsp;Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 13.10.2020 tarihinde (bugün) yetkilendirilmistir.

Pay sahiplerine duyurulur.
    Teşekkürler sayın KATANA. Çok güzel bir haber.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu iste bir bit yeniği olduğu (olacagi) o zamandan belliydi. Kim 71 milyonu kıyak çeker.

Insallah yeni sahipleri sirketi ayağa kaldirirlar. Sonucta halka açık bir şirket batarsa olan yatirimciya olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yeni sahipleri derken daha eskisi burda hatta yönetim kurulu başkanı

Bayraktar oy hakkı %2.22 görevi yönetim kurulu bşk

Yeni sahibi Erdal kılıç oy hakkı %47.3 görev yönetim kurul üyesi

Yeni sahip Veysi Kaynak oy hakkı %20.78 yönetime bile girmemiş

7. Sayın Elfida mkk ya bir kayıt daha oldu parça parça böyle adamların payları varmı? sermayenin %5 i borsaya geldi

8. Toplamda 14 milyon hisse dağıttığı 5 milyon hisse gelmiş oldu .

9 milyon hisse var daha

Sayfa 68/86 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •