Sayfa 75/86 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 593 - 600 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    almad forumundada bu yorumu yapmışsınız diğer yip pazarı şirketlerine bakmadım ne anlatmaya çalışıyorsunuz açıkca söyleseniz
    Gidin orda sorun buraya neden yaziyosunuz ? Yada özelden sorun konu dışı yazmayin buraya lütfen

2.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Gidin orda sorun buraya neden yaziyosunuz ? Yada özelden sorun konu dışı yazmayin buraya lütfen
    iyide aynı yazıları buradada yazmışsın orda niye sorayım hatta bir sürü forumda yazmışsın

3. Bugün itibariyle 30 milyon ileriki sermaye artışlarında 20 milyonu Erdal Kılıç 10 milyonu veysi kaynak hesabina mahsup edilmek üzere para girişi kabul edildi. Hayırlı olsun

4. Eey hissedarlar nicedir kelam etmiyorsunuz hicmi iyi veya kötü haber alan yok biraz yorum yapın bakalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1

Her gelen haberle yeni bir eksik gideriliyor.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
    Kısa vade benim gördüğüm:

20 günlük ortalama ile kamanın üst çizgisine aynı gün dokunmasını ve bunun kama onayı olmasını bekliyorum.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7. Sayin sercayolkan su grafigi bizim anlayabildigimiz yoldan anlatsaniz kama dediginiz nedir fiyatinin kaca değmesi lazim ben bilemiyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    Sayin sercayolkan su grafigi bizim anlayabildigimiz yoldan anlatsaniz kama dediginiz nedir fiyatinin kaca değmesi lazim ben bilemiyorum

Kusura bakmayın sayın Monur biraz geç oldu. Ama hafta sonu kapanışı da gördük en azından.

Burada bir önceki grafikte aşağı yönlü kama görünümü vardı. Ancak hissemizin bu haftaki hareketleri görüldüğü üzere flama formasyonu olarak görüntüyü değiştirdi. Aşağıya "Flama" tanımını verdim. İnternetten bulabilirsiniz.

Flama nedir: Trendin yavaşladığı fakat hareketin yine aynı trend yönünde devam edeceğine işaret eder. Yükselen trendde fiyatlar hızlı bir yükselişten sonra sağ ve aşağı yöne doğru kısa süreli dalgalanırlar. Bu dalgalanma hareketinin şekli üçgene benzer ve flama olarak adlandırılır.

Flamanın hedefi de kırılımın olduğu yerin üstünde direk boyu kadar oluyor.

Umarım faydalı olur.

Saygılar...

Sayfa 75/86 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •