Sayfa 77/86 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 609 - 616 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Bugün itibariyle VAP kayıtlarına göre halka açıklık yuzde 62,55 oranında. Ancak spk bakarken burda sahipleri ne kadar hisseye sahip diye mi bakar yoksak dolaşım oranına mi bakar? Bana kalırsa SPK yatırımcıyı korumak adina sirket sahipleri ne kadar hisseye sahip ne kadar sorumluluk alıyor ona dikkat edecektir. Hayırlısı hakkımızda. İnsallah sirketimiz başarılı olur. Yatırımcısını düşünür, hayır duasını alır ve bu maneviytlada büyür m

2. Merhaba ! Sayın sercayolkan bey,ve sayın taptuk bey son durum ile ilgili düşünceleriniz nedir. Rica edebilirmiyim.
    Saygılarımla.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şu andaki düşüşle lot sayısını kredili işlemle arttırmak mı yoksa var olan lotları biraz bozarak bedelliye hazırlanmak mı mantıklı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by yücel akgün Yazıyı Oku
    Merhaba ! Sayın sercayolkan bey,ve sayın taptuk bey son durum ile ilgili düşünceleriniz nedir. Rica edebilirmiyim.
    Saygılarımla.

Merhabalar sayın yücel akgün!

Şirketin geleceği ile ilgili hiç şüphem yok.

Sayın Taptuk VAP kayıtlarında % 62,55 e düştüğünü de yazmıştı. Siz de bakarsanız görürsünüz.

Bedelliyle bu şirket boyut değiştirecektir. Tabi pazar da.

Ben hedeflerim doğrultusunda 2 yıl civarı beklemek kaydıyla buradayım. Taban ya da tavan olması ne üzüyor ne de sevindiriyor.

Hedefime ulaştığım gün sevineceğim inşallah.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

5.  Alıntı Originally Posted by yücel akgün Yazıyı Oku
    Merhaba ! Sayın sercayolkan bey,ve sayın taptuk bey son durum ile ilgili düşünceleriniz nedir. Rica edebilirmiyim.
    Saygılarımla.

Öncelikle bedelli oranı oldukça yüksek. Ben bu şirketin patronu olsaydım şirket için 160 milyon gibi ciddi bir meblağ istediğim yatırımcii düşünerek yatırımlarımı çok akıllıca ve isabetli kullanmak isterdim. Gördüğüm kadarıyla paralarin çoğunluğu fer Yapı icin kullanılacak. Umarım güzel ve karlı planları vardir. Mesela lojistik ve teknoloji bu gelen paradan mutlaka nasibini almaliydi. Zaten patronun kendisi de teknoloji kökenli bir insan.
    Girişim sermayesi gibi bir sirket olduk. Su an itibarı ile sirket oldukca ucuz. Sadece bedelli ile 300 milyon giris olacak. Bu şirketi milyarlık sirket haline getirecek bir para. Borsa geleceği fiyatlar. Bu durum kaçınılmaz. Patron b grubu paylarını kim elinde tutuyor bunu da görmek isteriz

6. Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim!
    Saygıĺar.
     Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Merhabalar sayın yücel akgün!

Şirketin geleceği ile ilgili hiç şüphem yok.

Sayın Taptuk VAP kayıtlarında % 62,55 e düştüğünü de yazmıştı. Siz de bakarsanız görürsünüz.

Bedelliyle bu şirket boyut değiştirecektir. Tabi pazar da.

Ben hedeflerim doğrultusunda 2 yıl civarı beklemek kaydıyla buradayım. Taban ya da tavan olması ne üzüyor ne de sevindiriyor.

Hedefime ulaştığım gün sevineceğim inşallah.

Saygılar...

7. Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.
    Saygılar.
     Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Öncelikle bedelli oranı oldukça yüksek. Ben bu şirketin patronu olsaydım şirket için 160 milyon gibi ciddi bir meblağ istediğim yatırımcii düşünerek yatırımlarımı çok akıllıca ve isabetli kullanmak isterdim. Gördüğüm kadarıyla paralarin çoğunluğu fer Yapı icin kullanılacak. Umarım güzel ve karlı planları vardir. Mesela lojistik ve teknoloji bu gelen paradan mutlaka nasibini almaliydi. Zaten patronun kendisi de teknoloji kökenli bir insan.
    Girişim sermayesi gibi bir sirket olduk. Su an itibarı ile sirket oldukca ucuz. Sadece bedelli ile 300 milyon giris olacak. Bu şirketi milyarlık sirket haline getirecek bir para. Borsa geleceği fiyatlar. Bu durum kaçınılmaz. Patron b grubu paylarını kim elinde tutuyor bunu da görmek isteriz

8. bedelli

bu kötü zamanda bu yüksek oranda bölünme ihtimalini hiç düşünmek istemiyorum şahsen beni cok hırpalayacak.umarım spk bu kararı bu günlerde onaylamaz.ben veysi beye cok güveniyordum biraz güvenim sarsıldı sanki küçük yatırımcıyı düşünmüyor gibi..

Sayfa 77/86 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •