Sayfa 83/86 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 657 - 664 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Gürbüz18 Yazıyı Oku
    Burak hocam çok güzel bilanço geldi hedefi biraz daha yukarı yönlü revize ettim. Güzel yatırım oldu benim için. Hep beraber kazanmak dileği ile.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bana sonbaharda tavsiye edilen bir hisseydi...kafama yatmadı,almadım.1.30 lardan alsaydım iyi olacakmış,ama bilançoya baktım,kar artışı sadece arsa değerlemesinden kaynaklanıyor,yeni alacaklar bence iyi takip etsin,zamanında satmasını bilsinler.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bana sonbaharda tavsiye edilen bir hisseydi...kafama yatmadı,almadım.1.30 lardan alsaydım iyi olacakmış,ama bilançoya baktım,kar artışı sadece arsa değerlemesinden kaynaklanıyor,yeni alacaklar bence iyi takip etsin,zamanında satmasını bilsinler.
    Iyi oyun yapiyor spek. Hisse sayisinin cok olmasi handikabi. Benden bu fiyatlardan hayatta alamaz. Zamanimda bol. Istedigi gibi sirkelesin.

Guzel bi momentum yakalamisti onuda bozdu. Yazik etti.

3. Adamlarda ne burun var daha haber Kap'a gelmeden haberin kokusunu almışlar bir saat önceden hisseyi tavana kitlediler

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Iyi oyun yapiyor spek. Hisse sayisinin cok olmasi handikabi. Benden bu fiyatlardan hayatta alamaz. Zamanimda bol. Istedigi gibi sirkelesin.

Guzel bi momentum yakalamisti onuda bozdu. Yazik etti.
    Momentumu bozdu dedik, yerine koydu tekrardan aferim. Artik 2 altina da dusurme diyelim madem demeyle gidiyorsa.

Sadede gelirsek kap felam bos is bu hisse icin. Hisse cikis momentumundayken iki uc gunde kap ile alttan destek atiyordu. Yulardan mali veripte is bitince biraktilar aerbest dususe kap felam atimi durdu. Insallah gorusme neticelenirde hisse toparlar. Trendyol baya iyi is yapiyor. Guzel para birakir.
    Son düzenleme : Buraktepe; 14-06-2022 saat: 16:09.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Momentumu bozdu dedik, yerine koydu tekrardan aferim. Artik 2 altina da dusurme diyelim madem demeyle gidiyorsa.

Sadede gelirsek kap felam bos is bu hisse icin. Hisse cikis momentumundayken iki uc gunde kap ile alttan destek atiyordu. Yulardan mali veripte is bitince biraktilar aerbest dususe kap felam atimi durdu. Insallah gorusme neticelenirde hisse toparlar. Trendyol baya iyi is yapiyor. Guzel para birakir.
    Artık Alibabayla dolaylı da olsa iş tutan bir Denge var. Temmuzda da ana pazara geçiyor. Artık fiyata yansısın; yetti gari...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
    Artık Alt Pazar sayfasına geçsek mi? Ne dersiniz? Yoksa direk ana pazara mı geçirsinler?

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Artık Alt Pazar sayfasına geçsek mi? Ne dersiniz? Yoksa direk ana pazara mı geçirsinler?

Saygılar...
    1.40 lardan maliyetli olanlari bugun ciktim. Kap geldigi halde tepki dahi vermekten aciz. Lot sayisi cok yuksek. Onun handikabini yasiyoruz. Ana pazara cikmak icin basvurmaya kafa yoracagina hisseyi 2 altina dusurmemeye calissa iyiydi. Herneyse hisselerin bi bolumu gitti sonradan maliyetlendiklerjmle devam ediyorum. Bakalim bu kafada devam ederse ana pazara cikincada 2 yi zar zor goruruz gibi. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    1.40 lardan maliyetli olanlari bugun ciktim. Kap geldigi halde tepki dahi vermekten aciz. Lot sayisi cok yuksek. Onun handikabini yasiyoruz. Ana pazara cikmak icin basvurmaya kafa yoracagina hisseyi 2 altina dusurmemeye calissa iyiydi. Herneyse hisselerin bi bolumu gitti sonradan maliyetlendiklerjmle devam ediyorum. Bakalim bu kafada devam ederse ana pazara cikincada 2 yi zar zor goruruz gibi. Ytd
    Bereketini görün.

Ben iki yılı devirdim.

Artık satmak çok zor geliyor.

Hamburg arazisi; 258 dekar.

Beykoz kat karşılığı anlaşması; 125 dekar.

Belek kat karşılığı anlaşması; 260 dekar.

Site lojistik TRENDYOL GLOBAL anlaşması. (Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa.)

Metrobil altyapı işi 87,5 mn tl.

Metrobil Azerbaycan'dan nasıl haberler gelecek?

Bunlar ilk aklıma gelenler.

Hepsini alt alta koyunca satmak bana çok uzak kalıyor.

Saygılar...

Sayfa 83/86 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •