Sayfa 9/86 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 65 - 72 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Hele su sinema sirketi kurulsun bir an once film nasil degisir

Patronun hissesi yüzde 50 altına düşmüş
    Vede eski patron Raci Şaşmaz'ın denge holding deki hisselere ihtiyati haciz haberi var

Sidik zoruyla biraz cıktı tek günde başladığı yere düştü

4. arkadaslar bu hisse 220 daha sonra fiyat duzeltmesi ile 272 den cagrı acıkladı.
    19 subat basvuru tarihinden itibaren 2 ay gecti ve yasal sure doldu bugun,bundan sonrası bırde faız odemek zorunda kalıcak.
    ben vazgectim diyemez bu işlemden,ayrıca teblıgde acıkca yazıyor vazgecerse cagrı tutarı kadar ceza yerkı buda 100 mıo tl civari,
    bu hisse persembe normal isleme acılıyor,spk onayıda yakın zamanda cıkar tahmınımce.
    ama bu denızden satan kimdir neden hisse burda surunuyor derseniz vallahi bende anlıyamadm.
    ama tek bildigim kap haberlerine gore cagrı olucagı kesın.
    yatırım tavsiyesi degildir.
    saygılar

5. Sizce bizlerde toplasaniz kac lot cikar

6. Geriye dogru 1 yillik olmak uzere arastirdim dengeyi kap haberleri genel kurul kararlari vs bizim dengenin Yalan ruzgarindan geri kalor yani yok bu arada film sirketini kurma kararlari daha once alinmis 19 subat da kurmuslar film sirketini raci den alinmasi planlanilan 125 m lik pana yapi genel kurulda red edilmis raci taraf oldugu icin oy kullanamamis yine edindigim bazi bilgilere gore raci parayi toma finans uzerinden yurt disina cikarmis hisse devir isine gelince a ve b paylari hisse basi 1 liradan devir yapmis cici patrona sirket gib den ana pazara gecis icin spk ya basvuru yapsada istiraki tomanin 2 yildir faliyetsiz llmasindan dolauo red cevabi almis baya bir film ceviriyorlar hisse de subat ayinda a1 kapitalin sirket bilgisi olmadan satilan sirket paylari olduguna dair bildiri yolllayip yasal yollara basvuracagini soylemis bakalim denge holdingkn bu iddasini spk ya yazmak gerek

7. Bakalim atv ile isbirligi servede oldugu gibi denge sinema sirketinden de gelicek mi

lanetli kağıt

Sayfa 9/86 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •