Sayfa 14/86 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 105 - 112 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Sayın Yetkili,
    Denge Yatırım Holding A.Ş. ile ilgili kurumunuza daha evvel bir yazı yazmış ve hakim ortağın çağrıdan kaçınarak yatırımcıları mağdur etmeye yönelik davranışlarına izin verilmemesini talep etmiştim. Görevi yatırımcıları korumak olan SPK'nın bu girişimlere izin vermemesi gerekir, dolayısıyla sizlerden bir an evvel çağrının tarafınızdan onaylanıp yatırımcıların mağduriyetini sonlandırmanızı talep ediyorum.
    Saygılarımla,

2.  Alıntı Originally Posted by JimmyLue Yazıyı Oku
    Sayın Yetkili,
    Denge Yatırım Holding A.Ş. ile ilgili kurumunuza daha evvel bir yazı yazmış ve hakim ortağın çağrıdan kaçınarak yatırımcıları mağdur etmeye yönelik davranışlarına izin verilmemesini talep etmiştim. Görevi yatırımcıları korumak olan SPK'nın bu girişimlere izin vermemesi gerekir, dolayısıyla sizlerden bir an evvel çağrının tarafınızdan onaylanıp yatırımcıların mağduriyetini sonlandırmanızı talep ediyorum.
    Saygılarımla,
    Daha evvel e-devlet üzerinden SPK'ya şikayet başvurusu yapanlar için hatırlatma..

3. DENGEsiz hisse , şaşkın SPK...Şaşmaz dı şimdi kaçmaz patron.. ama mutlu.., 5 kusurdan mal mı verdi??

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    DENGEsiz hisse , şaşkın SPK...Şaşmaz dı şimdi kaçmaz patron.. ama mutlu.., 5 kusurdan mal mı verdi??

Doldur boşalt.. 5-6 ay sonra yine aynı filmi çevirecekler yeni figüranlarla... filmin adı sazan avı vadisi 3....

5. #Denge
    @spkgovtr
    @ticaret
    Örgütlendik, geliyoruz. Yarın ya da gelecek hafta Perşembe çağrı fiyatın onaylanmazsa, Genel Kurulda seni başkan seçtirmeyeceğiz Sayın Bayraktar!

6. @spkgovtr
    @ticaret
    #Denge zorunlu çağrını yapmadın, oy hakkın kanunen düştü Sayın Bayraktar! 12 Haziran`da e-GKS üzerinden yüzlerce kişi, oyumuzu kullanmaya geliyoruz.

7. Bütün hissedaşlarımı (siz hariç sayın Bayraktar, sizin oy hakkınız yok) birlikte hak arayış organizasyonumuza katılmaya ve yukarıdaki paylaşıma ilgili platform üzerinden destek vermeye davet ediyorum.

Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Bütün hissedaşlarımı (siz hariç sayın Bayraktar, sizin oy hakkınız yok) birlikte hak arayış organizasyonumuza katılmaya ve yukarıdaki paylaşıma ilgili platform üzerinden destek vermeye davet ediyorum.
    sn.demir 12 haziranda genel kurulda yüzde 25 sağlanmaz ve ertelenir ama ek süre verirse bu durumda genel kurul yapılır.

Sayfa 14/86 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •