Sayfa 82/86 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 649 - 656 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. benim teknik sinyalim kapanıs itibariyle alis vermiş ama emin olamadım

2. Ust pazara ciksin onu acilacaktir. Uzun vade icin az bi miktarla tasimaya devam ediyorum.

3. 1.54 tavan ama kimse yazmıyor

4. Burak hocam konyadan sonra burada da aynı kağıttayız burda beklentin nedir uzun vadede
    Ben de bir miktar aldım bi 6 ay buradayım bakalım. Konyadan alamadığımızı buradan alabilecekmiyiz. Herkeze bol kazanç
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ust pazara ciksin onu acilacaktir. Uzun vade icin az bi miktarla tasimaya devam ediyorum.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Gürbüz18 Yazıyı Oku
    Burak hocam konyadan sonra burada da aynı kağıttayız burda beklentin nedir uzun vadede
    Ben de bir miktar aldım bi 6 ay buradayım bakalım. Konyadan alamadığımızı buradan alabilecekmiyiz. Herkeze bol kazanç

Bi miktar derken insallah cok yuklu almamissindir. Bu hisse bizimkine gore sig hisse. Radara girmeyecek miktarla oynamak lazim. Sen beni bilirsin bos hisseye girmedigimide. Potansiyeli bence yuksek. Kisa vade de tavan bozulup gunluk doji evening star yapana kadar tasinir. Yalniz paraya ihtiyacin olmaz ise bir iki yil tasimak ( 6 ay az ) daha mantikli diye dusunuyorum. Bizimkinin ilk fiyat son fiyat gittigi kadarda bunun gitme potansiyeli var uzun vade de.

Sen mali bugun tavandami aldin yoksa benim updateleri gorup gecen ay mi almistin?

6. Hocam kasım ayından itibaren kademe kademe aldım çok ta yüklü değil benim açımdan. Maliyetim neredeyse en dip fiyat. Kafam da bi fiyat var orayı gördümü kaçarım. Güvenli limana demir atarım
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bi miktar derken insallah cok yuklu almamissindir. Bu hisse bizimkine gore sig hisse. Radara girmeyecek miktarla oynamak lazim. Sen beni bilirsin bos hisseye girmedigimide. Potansiyeli bence yuksek. Kisa vade de tavan bozulup gunluk doji evening star yapana kadar tasinir. Yalniz paraya ihtiyacin olmaz ise bir iki yil tasimak ( 6 ay az ) daha mantikli diye dusunuyorum. Bizimkinin ilk fiyat son fiyat gittigi kadarda bunun gitme potansiyeli var uzun vade de.

Sen mali bugun tavandami aldin yoksa benim updateleri gorup gecen ay mi almistin?

7.  Alıntı Originally Posted by Gürbüz18 Yazıyı Oku
    Hocam kasım ayından itibaren kademe kademe aldım çok ta yüklü değil benim açımdan. Maliyetim neredeyse en dip fiyat. Kafam da bi fiyat var orayı gördümü kaçarım. Güvenli limana demir atarım

Guvenli liman yerine cikinca haberim olsun. Ben sana bunun gibi liman bulurum. Bizim guvenli liman asiri guvenli oldu. Asagi yukari dalga boyunu kiramiyor. Eski tadimda kalmadi onun icin. Herneyse sununla isimiz bitsin o zaman bakariz.

8. Burak hocam çok güzel bilanço geldi hedefi biraz daha yukarı yönlü revize ettim. Güzel yatırım oldu benim için. Hep beraber kazanmak dileği ile.

Sayfa 82/86 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •