Sayfa 54/86 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 425 - 432 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. şu anda hissede sürü piskolojisi hakim uçurumun kenarında atlamak için sıra bekliyenler hisseye domino etkisi yaratarak iki yönden de kendilerine zarar verdiklerinden habersiz harekat etmekteler. satılan hisse kuş yemi kadar ona bakan yok.bekle alımlar alttan güçlenince sat aksi halde satım için sen de hisedeki diger kişilerde sele kapılmış çıkmak için de çırpınan kişilerden olmaktan başka bir çözüm bulamıyanlardan olaçaklar çıpındıkça başkalarınıda yanlarında götüreçekler başımaza geldi yetkililer trene bakar gibi baktılar çözüm içinde bu basıt günçel yola başvurdular.ne diyelim...........

2. işlem saatleri. 9.55 12.55 13.55 17.55 kapanış 18.05 yazıyor

3. hissede bir dümen yok sa ikinci işlemde hacim cok güzel bu gidişle hacim 1.5.. rahat çıkar bu ka normale dönmek kapustan çıkmak için iyiye işarek diye düşünüyorum.

4. işlem hacmi 1.5 m.olur diye tahmin etmiştim 1.2 m işlem hacmi olmuş fena degil iyinin kötüsü olmuş bu gidiş iyi galiba fazla dipler görmüyecegiz gibi geldi bu işlemler bana

5. Denge yakın izlemeye gecsede bi şekılde düşüş trendini geçmiş ve ilginç bır ellıt 5 dalgasını yapmıstır,şimdilerde duseltmededir,en dibe gıdemememi gerekir,kısa zaman sonra 3. dalga başlayacaktır.

6. bu hacim e tavan yakışır .derdin ne senin denge...... pasta yapıştıracak arkadaş aranıyor tşkler

7. denge sanadamı vürüs bulaştı .ekranı açtık . bir de ne göreyim isal olmuşsun......... demek ki sana da hap lazım

8. 25,06,2020 tarihi ile CİMER e yaptığım başvuru aşağıdadır eğer buralarda hala mağdur olduğunu düşünenler varsa lütfen en azından benzer metinlerle veya kopyala yapıştır yaparak CİMER e başvursun

Denge Yatırım Holding A.Ş pay geri alım süreci hakkında
    Şirket tarafından 31,05,2019 tarihinde kap' a yapılan açıklama ile şirket geri alım teklifinin spk tarafından onaylandığı ve
    a) 1 TL nominal değerli pay başına 2,72 TL fiyat üzerinden pay alım teklifinin
    b) Teklifin başlaması gereken tarihin 2 aylık süresinin dolmuş olması sebebi ile 12,04,2019 tarihi itibari ile hesaplanacak faiz tutarının pay alım teklifine eklenmesine karar verildiği duyurulmuştur.
    Bu tarihten sonra şirkete yaptığım yatırımlarımı bu habere istinaden yönlendirdiğim için bir çok yatırımcı gibi mağdur edildim.
    en son 05,09,2019 tarihinde şirket tarafından kap' a yapılan açıklama ile Sn Mustafa Uğur Bayraktar tarafından sürecin durdurulmasına istinaden açılan davaların reddedildiği bildirilmiştir,
    Hal böyle iken bugün itibari ile bu açıklama üzerinden 260 gün geçmesine rağmen şirket tarafından hiçbir açıklama yapılmamış ve açıkça spk kuralları ihlal edilmiştir.
    23/1/2014 tarihli ve 28891 sayılı Resmî Gazete de yayımlanan PAY ALIM TEKLİFİ TEBLİĞİ 3. bölüm 13. madde gereği süreci takip etmek ve uygulanmasını sağlamak SPK nın görev ve sorumluluğunda olmasına rağmen konu ile ilgili olarak SPK tarafından hiçbir işlem yapılmamış ve görevi kötüye kullanmak sureti ile yatırımcı mağdur edilmiştir.
    Bu konuyla ilgili yatırımcı mağduriyeti her geçen gün artmaktadır, daha önce 18/11/2019 tarih 190269058 sayı no ve 20/12/2019 tarih 1902971570 sayı no ile kurumunuza yaptığım başvurulara şehven alakasız cevaplar verilmiş oluşan mağduriyetin giderilmesi yönünde hiç bir adım atılmamıştır.
    Farklı tarihlerde spk ya yapmış olduğum şikayet başvurularına ise cevap bile verilmemiştir.
    İçinde bulunduğumuz günlerde spk tarafından sosyal medyada oluşan yönlendirici bilgilerin yatırımcıları mağdur edebileceği değerlendirilerek bu konuda uyarılara uymayan kişi ve kurumlara cezalar verilmektedir, takdir edersinizki sosyal medya dan etkilenip etkilenmemek kişilerin kendi iradesi ile mümkün iken spk böyle durumlarda bile yatırımcıyı korumaya çalışmaktadır,
    Spk gerçekten samimi ise önce kendi yaptığı manipülasyonu düzeltip biz DENGE HOLDİNG yatırımcılarına yardımcı olmalıdır, çünkü biz yatırım yaparken kararımızı sosyal medya veya herhangi bir kurumdan etkilenerek değil spk nın vermiş olduğu hisse geri alım onayı ile yönlendirdik, yani devletimizin yetkili kurumu olan spk ya güvendik.
    Şirket tarafından 31,05,2019 tarihinde kap' a yapılan açıklama ile şirket geri alım teklifinin spk tarafından onaylandığı bildirilmesinin üzerinden yaklaşık olarak 400 gün geçmesine rağmen ortada çözüm adına atılmış hiç bir adım bulunmamaktadır ortaya çıkan hakksızlıkta dolandıcılığı yapanlar kadar devletimizin yetkili kurumu olan spk nın da sorumluluğu bulunmaktadır.
    Her geçen gün tek suçu devletin yetkili kurumu olan spk güvenmek olan biz Denge Holding yatırımcılarının mağduriyeti artmaktadır bizimde dayanma gücümüzün sonu gelmektedir, lütfen spk nın görevini yapması için yardımcı olun dolandırıcılar zafer kazanmasın
    SAYGILAR

Sayfa 54/86 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •