Sayfa 5/86 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 33 - 40 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Bist Allah'tan ky koruyor tedbir alıyor , ya korumasaydı ne olurdu acaba? Hepsi düzen, namussuzlar...

kansız kağıt lanet olsun

3. Deniz tahtayı ağlatıyor, kaç lot kaldı bunlarda?

4. Bu ne saçma sapan bir kağıt yahu, böyle şirket mi olur? Kim aldı bunu borsaya acaba. Amacı ne bakmak sormak lazım, yazık bu insanların emeği bu kadar ucuz mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Guf Yazıyı Oku
    Bu ne saçma sapan bir kağıt yahu, böyle şirket mi olur? Kim aldı bunu borsaya acaba. Amacı ne bakmak sormak lazım, yazık bu insanların emeği bu kadar ucuz mu?
    Şirketin ne iş yaptığı ne iş yapacağı bile net değil.., film cevircez dediler ki büyük film dönüyor şu anda!!! Ben %67 Zararla kapattım. Allah insanları ŞAŞırtmasın diyorum.!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Şirketin ne iş yaptığı ne iş yapacağı bile net değil.., film cevircez dediler ki büyük film dönüyor şu anda!!! Ben %67 Zararla kapattım. Allah insanları ŞAŞırtmasın diyorum.!!!!

Haram olsun bunlara. Düşerken hiç bir tedbir yok, neden diyen yok, azıcık kafasını kaldırınca hoopp derler. Geçmiş olsun dostum, umarım başka kağıttan çıkarırsın.

7. İbrahim Kalın'ın mailini aldım bir dosttan. Kendisine yazıp borsada yatırımcıyı magdur eden şirketler olduğunu, örneğin Denge nin iki yıllık hareketlerinin incelenmesi gerektiğini ve bu çağrı fiyatı konu edilerek neler çevrildiğinin belirlenmesini, bu ve bunun gibi şirketlere dikkat çekilmesi konusunda gerekli mercilere uyarı yapılması konusunda ricacı olacağım, belki bu defa "Keşiş kete yemez" ha ne dersiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by Guf Yazıyı Oku
    İbrahim Kalın'ın mailini aldım bir dosttan. Kendisine yazıp borsada yatırımcıyı magdur eden şirketler olduğunu, örneğin Denge nin iki yıllık hareketlerinin incelenmesi gerektiğini ve bu çağrı fiyatı konu edilerek neler çevrildiğinin belirlenmesini, bu ve bunun gibi şirketlere dikkat çekilmesi konusunda gerekli mercilere uyarı yapılması konusunda ricacı olacağım, belki bu defa "Keşiş kete yemez" ha ne dersiniz.
    Dikkat et bu ekipte yukarılardan birisi de olmasın?

Sayfa 5/86 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •