Sayfa 8/86 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 57 - 64 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1. Çağrı yükümlülüğü olup da uzun seneler bunu yerine getirmeyen borsaya kote firmaları biliyoruz. Demek ki mevzuatda buna dair yeterince acıtıcı yükümlülükler yok.

2. Çağrı yükümlülüğünü yerine getirmesi sonraki konu, hele bir Spk dan onay gelsin. O zaman kağıt kaç lirada durum ne ona ayrı bakılır. İyi şeyler olacağı kanaatindeyim. Umarım sabrettigimize değer. İyi akşamlar diliyorum.

Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Yazı gayet açık arkadaşım,

2.72'den çağrı yapacak olan hisse bu fiyatlarda olur mu,

sence bu durum normal mi!!

yatırım tavsiyesi değildir..
    farkedermi nay gelince veya gelmeye yakın değerini bulur.daha önce bu şirketin çağrılarına baktınızmı
    bir srun çıkmadı bekleyeceğim ben karar sizin
    sağlıkla kalın

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    farkedermi nay gelince veya gelmeye yakın değerini bulur.daha önce bu şirketin çağrılarına baktınızmı
    bir srun çıkmadı bekleyeceğim ben karar sizin
    sağlıkla kalın
    Halka arzdan Keydal Raci'ye satıncaya kadar izlediğim ve ara sıra girip çıktığım bir hisse,

2.72'den çağrı yapacak bir hissenin burda olmasını anlamlandıramıyorum açıkçası.

yine de hissede olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim..

yatırım tavsiyesi değildir..

5. Kultur bakanligi sinema filmleri icin tesvigi 32 mlyona cikarmis film sektorune verilecek tesvikler geri odemesiz olucak.malum yeni gostermelik patron servenin adini degistirdi yine denge holding catisi altinda bir film ve produksiyon sirketi kurma karari aldilar.ve isin en ilginc noktasi surda basliyor serve film turkuvaz ile is anlasmasi yapti (atv ) ve bu turkuvazda yonetim kurulu 1 katarli digerleri cok tanidik simalar dengeyi ani bir karar ile devretmesinin sebebi nedir acaba raci sasmazin hersey belirli bir plan dahilinde ilerliyor yeni sirket kurulduktan sonra arkasi arkasina projeler ve tesvikler gelebilir takaslari incelediginizde citi ilk sirada ne kadar bana inandirici gelmese de var bir hazirlik dusuncelerim sadece varsayimdan ibaret

6. Bir tavan, kağıt tek bir tavan yapsın siz o zaman görün soluğu kaçta alır. Mal toplu ve son zamanlarda ki bu hisse devirleri bir hazırlığa delalet. Onca geri ödemesiz film teşviği var, niye olmasın. Bekleyip göreceğiz ...

düşerken koşa koşa çıkarken ıkına ıkına

8. Racinin devrettigi hisselere haciz gelmis ati alan uskudari gecti bugune kadar nedwn beklemiski haciz koyacak adam

Sayfa 8/86 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •