Sayfa 44/86 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 345 - 352 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wisdom Yazıyı Oku
    Sn.Mustafa Uğur Bayraktar'ın bugün Şirketimize gönderdiği yazı aşağıda sunulmaktadır......Sermaye Piyasası Kurulunun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı Zorunlu Pay Alım teklifine ilişkin kararının iptali*..istemiyle Ankara 10.idare*Mahkemesinde açtığım davada, Ak Faktoring A.Ş.tarafından açılan İstanbul 20.Asliye..Hukuk Mahkemesinde görülen Tasarrufun İptali*davasında verilecek kararın, zorunlu pay alım teklifine ilişkin uyuş-..mazlığı doğrudan etkileyecek nitelikte olduğu sonucuna varılmış,Tasarrufun*İptali davasında işin esası hakkında*..karar verilinceye kadar zorunlu pay alım teklifinin iptal talebi ile ilgili açılmış dava dosyasının bekletilmesine..ve sonrasında görüşülmesine karar verilmiştir......Saygılarımla,..Mustafa Uğur BAYRAKTAR

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne anlamalıyız, faiz işlemeye devam ediyor yani...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

2. https://kap.org.tr/Bildirim/798775 dün gönderilen haber tamamen algı oluşturmak için bu karar geri alım şartını durdurmaz, yürütmeyi durdurma kararı reddedildi yani teorik olarak geri alım süreci uygulanmalı. Lütfen spk ya şikayet edin.

METİN OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ
    Denge Yatırım Holding A.Ş pay geri alım süreci hakkında
    Şirket tarafından 31,05,2019 tarihinde kap' a yapılan açıklama ile şirket geri alım teklifinin spk tarafından onaylandığı ve
    a) 1 TL nominal değerli pay başına 2,72 TL fiyat üzerinden pay alım teklifinin
    b) Teklifin başlaması gereken tarihin 2 aylık süresinin dolmuş olması sebebi ile 12,04,2019 tarihi itibari ile hesaplanacak faiz tutarının pay alım teklifine eklenmesine karar verildiği duyurulmuştur.
    Bu tarihten sonra şirkete yaptığım yatırımlarımı bu habere istinaden yönlendirdiğim için bir çok yatırımcı gibi mağdur edildim.
    en son 05,09,2019 tarihinde şirket tarafından kap' a yapılan açıklama ile Sn Mustafa Uğur Bayraktar tarafından sürecin durdurulmasına istinaden açılan davaların reddedildiği bildirilmiştir,
    Hal böyle iken bugün itibari ile bu açıklama üzerinden 65 gün geçmesine rağmen şirket tarafından hiçbir açıklama yapılmamış ve açıkça spk kuralları ihlal edilmiştir.
    Yardım ve ilginizi rica ederim, saygılarımla.

4. İlgi:11.11.2019 Tarihli Başvurunuz

İlgi dilekçeniz Kurulumuz kaydına alınmıştır. Konuya ilişkin Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde yapılabilecek değerlendirme ve incelemelerin kamuoyunu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz bültenleri ile duyurulacaktır. Diğer taraftan, 30.05.2019 ve 2019/29 sayılı Kurulumuz Bülteni aracılığıyla kamuya duyurulan Kurulumuzun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı kararı kapsamında oluşan alacak hakkınızı, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, hukuki yollara başvurarak pay alım teklifi yükümlüsünden talep etmeniz mümkün bulunmaktadır.

SPK BEN BİR BAKAYIM SPK BÜLTENİ ARACILIĞI İLE SENİ YARAMAZ YAPMA USLU ÇOCUK DERİM YANİ BENDEN BİRŞEY OLMAZ AMA İSTERSEN MAHKEMEYE VERİP PARANI ALABİLİRSİN ARTIK NE KADAR SÜRERSE DİYOR BENİM ANLADIĞIM BU BAŞKA BİR ANLAM ÇIKARTAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM.

5.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    İlgi:11.11.2019 Tarihli Başvurunuz

İlgi dilekçeniz Kurulumuz kaydına alınmıştır. Konuya ilişkin Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde yapılabilecek değerlendirme ve incelemelerin kamuoyunu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz bültenleri ile duyurulacaktır. Diğer taraftan, 30.05.2019 ve 2019/29 sayılı Kurulumuz Bülteni aracılığıyla kamuya duyurulan Kurulumuzun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı kararı kapsamında oluşan alacak hakkınızı, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, hukuki yollara başvurarak pay alım teklifi yükümlüsünden talep etmeniz mümkün bulunmaktadır.

SPK BEN BİR BAKAYIM SPK BÜLTENİ ARACILIĞI İLE SENİ YARAMAZ YAPMA USLU ÇOCUK DERİM YANİ BENDEN BİRŞEY OLMAZ AMA İSTERSEN MAHKEMEYE VERİP PARANI ALABİLİRSİN ARTIK NE KADAR SÜRERSE DİYOR BENİM ANLADIĞIM BU BAŞKA BİR ANLAM ÇIKARTAN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM.
    Adamlar üçkağıtçı sizin para batmış olabilir ben işimi yapmadım bunları takip etmedim istersen mahkemeye ver alacaklı sırasına yazıl yada bir bardak soğuk su iç diyor bence.. ben o suyu çoktan içtim.. arada girip sinirimi atıyorum.. umarım hayırlı olur siz paranızı alabilirsiniz. Ama SPK nında Şaşırmış şaşmazıda kurtlar vadisi ekibini de Allah bildiği gibi yapsın...

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. SPK DAN GELEN CEVAP ÜZERİNE SPK YA YAPTIĞIM YENİ BAŞVURU AŞAĞIDADIR METİN SINIRLAMASI NEDENİYLE HER ŞEYİ TAM OLARAK ANLATAMADIĞIMIZDAN DOLAYI ZAYIF GÖRÜLEBİLİR AMA MAĞDUR OLDUĞUNU DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIN YARDIMI OLURSA DAHA ETKİLİ OLACAKTIR.
    AYNI ŞEKİLDE CİMER E DE SPK İÇİN ŞİKAYETTE BULUNDUM LÜTFEN HAKKINIZI ARAYIN SAYGILARIMLA.

11,11,2019 tarihli dilekçem ile Denge Holding paylarındaki geri alım teklifi ile ilgili usulsüzlük için tarafınıza yaptığım başvuruya cevaben,''Kurulumuzun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı kararı kapsamında oluşan alacak hakkınızı, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, hukuki yollara başvurarak pay alım teklifi yükümlüsünden talep etmeniz mümkün bulunmaktadır.'' denilmiştir.
    Hal böyle iken, yatırım yaparken SPK ve kurallarına güvenen küçük bir yatırımcı olarak 23/1/2014 tarihli ve 28891 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan PAY ALIM TEKLİFİ TEBLİĞİ 3. bölüm 13. madde gereği sorumluluklarınızı size hatırlatırım.
    Dolayısı ile SPK tarafından konulan kuralların uygulanmaması neticesinde küçük yatırımcının yaşadığı mağduriyetlerde payınız olduğunu düşünmekteyim.
    SPK nın kendi koyduğu kurallara sahip çıkacağı ve asli görevi olan yatırımcı yı koruma misyonuna bağlı kalacağına inancım tamdır.
    Aksi takdirde bu kanunsuzlukta sizinde payınız olacaktır, ilgi ve yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by Bluevelvet Yazıyı Oku
    SPK DAN GELEN CEVAP ÜZERİNE SPK YA YAPTIĞIM YENİ BAŞVURU AŞAĞIDADIR METİN SINIRLAMASI NEDENİYLE HER ŞEYİ TAM OLARAK ANLATAMADIĞIMIZDAN DOLAYI ZAYIF GÖRÜLEBİLİR AMA MAĞDUR OLDUĞUNU DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIN YARDIMI OLURSA DAHA ETKİLİ OLACAKTIR.
    AYNI ŞEKİLDE CİMER E DE SPK İÇİN ŞİKAYETTE BULUNDUM LÜTFEN HAKKINIZI ARAYIN SAYGILARIMLA.

11,11,2019 tarihli dilekçem ile Denge Holding paylarındaki geri alım teklifi ile ilgili usulsüzlük için tarafınıza yaptığım başvuruya cevaben,''Kurulumuzun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı kararı kapsamında oluşan alacak hakkınızı, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, hukuki yollara başvurarak pay alım teklifi yükümlüsünden talep etmeniz mümkün bulunmaktadır.'' denilmiştir.
    Hal böyle iken, yatırım yaparken SPK ve kurallarına güvenen küçük bir yatırımcı olarak 23/1/2014 tarihli ve 28891 sayılı Resmà Gazete’de yayımlanan PAY ALIM TEKLÄ°FÄ° TEBLİĞİ 3. bölüm 13. madde gereÄŸi sorumluluklarınızı size hatırlatırım.
    Dolayısı ile SPK tarafından konulan kuralların uygulanmaması neticesinde küçük yatırımcının yaşadığı mağduriyetlerde payınız olduğunu düşünmekteyim.
    SPK nın kendi koyduğu kurallara sahip çıkacağı ve asli görevi olan yatırımcı yı koruma misyonuna bağlı kalacağına inancım tamdır.
    Aksi takdirde bu kanunsuzlukta sizinde payınız olacaktır, ilgi ve yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla
    Elinize emeğinize sağlık, dilekçeme cevap gelince ben de yazarım.
    Hocam bunlardan rica değil de arz etmek lazım, zira basit bir alınganlık gösterebilirler!!

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

8. CİMER E YAPTIĞIM BAŞVURU AŞAĞIDADIR CEVAP GELİRSE PAYLAŞIRIM, LÜTFEN SİZLERDE HAKKINIZI ARAYIN SAYGILARIMLA

KONU : SPK NIN GÖREVİNİ YAPMAMASI HAKKINDA
    11,11,2019 tarihinde DENGE YATIRIM HOLDİNG şirketi ile ilgili SPK ya başvurarak
    ''Denge Yatırım Holding A.Ş pay geri alım süreci hakkında Şirket tarafından 31,05,2019 tarihinde kap' a yapılan açıklama ile şirket geri alım teklifinin spk tarafından onaylandığına'' ve aradan geçen yaklaşık 6 aylık süreye istinaden süreç konusunda bir ilerleme olmaması ve yaşanan mağduriyet ile ilgili SPK yı göreve davet etmeme rağmen 15,11,2019 tarihinde tarafıma cevaben,
    ''İlgi dilekçeniz Kurulumuz kaydına alınmıştır. Konuya ilişkin Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde yapılabilecek değerlendirme ve incelemelerin kamuoyunu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz bültenleri ile duyurulacaktır. Diğer taraftan, 30.05.2019 ve 2019/29 sayılı Kurulumuz Bülteni aracılığıyla kamuya duyurulan Kurulumuzun 30.05.2019 tarih ve 32/765 sayılı kararı kapsamında oluşan alacak hakkınızı, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, hukuki yollara başvurarak pay alım teklifi yükümlüsünden talep etmeniz mümkün bulunmaktadır.''denilmiştir.
    23/1/2014 tarihli ve 28891 sayılı Resmî Gazete de yayımlanan PAY ALIM TEKLİFİ TEBLİĞİ 3. bölüm 13. madde gereği süreci takip etmek ve uygulanmasını sağlamak SPK nın görev ve sorumluluğunda olmasına rağmen konu ile ilgili olarak SPK tarafından hiçbir işlem yapılmamış ve görevi kötüye kullanmak sureti ile yatırımcı mağdur edilmiştir.
    Başvuracak başka bir merci olmadığı için konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum, saygılarımla.

Sayfa 44/86 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •