Sayfa 11/110 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. zararına sattık bunca yılda bekledik şirket bizi cok magdur etti yazıklar olsun

Alıntı Originally Posted by bus Yazıyı Oku
    zararına sattık bunca yılda bekledik şirket bizi cok magdur etti yazıklar olsun
    Bu kadar mi, hak arama vs yok mu.taman haklisininiz diyorsun

Sirket bedelli yapabilrdi, buna imkani vardi.bu durumda ana hissedar ettik pisligi temizlerdi.bu durumda sizede bisey olmazdi.simdi mecburen paylarinizi satman zorunda birakiliyorsununz.satmazaniz zarar.boyle zorlama is olmamali spk vs bireyrlere yazilmali hesap sorulmali.1.05 e halka arz ettiniz simdi 0.65 e zorla elimizden aliniyor, kalsaniz zarar.hep bana hep bana diyor isbankasi.size halka arz ederken sirket beyan etti 2 proje yapacağım halka arz geliri ile hemde sendede verdi 2011 de. Ne yapti hic.bunlar yazili izahmamede yazarsiniz spk ya ekinede izahname .kardesm bak bu şirket beni dolandirdi halka arzdan gelen parayi baska yere kullanmis simdidr paylarimi zorla satmam durumunda birakiyor hemdr 2010 daki halka arz fiyatin yzudr 40 asagisina neresi adalet buranin spk yazin hakkinizi arayin

4.  Alıntı Originally Posted by ANAKONDA Yazıyı Oku
    0.65 ten çayma hakkı kulanılacak diye söylediler ama bir bilgi bulamadım bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi.
    0,6488
    ama genel kurula katılıp muhalefet şerhini tutanaklara işletmeniz gerekiyor.

5. elimizdeki hisseler nolacak şimdi, işleyiş nasıl bu birleşme işlerinde?

6. Koskoca iş bankasına yakışmadı bir yığın mağdur ky .Bu mağduriyeti gerekli yerlere iletmek lazım bimer spk işbankası yöneticileri basın chp belki olaya sahip çıkan birileri olur.

7. 1 tsgyo kaç isgyo ?

8. 0,315 işgyo verilecekmiş galiba...

Sayfa 11/110 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •