Sayfa 12/110 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    0,315 işgyo verilecekmiş galiba...
    0,46 kr ye geliyo eldeki hisse.. nahoşş

2. bu nasıl bir hırsızlık yasal-lama hırsızlığımı şimdi utanmadan eline adalet yazılı pankart acan hırsızlar bu yaptığınız ********liği nasıl acıklayacasınız ..lanetim soyanlarada bu hırsızlığa göz yuman spk yada ülkeyi soyduranlarada abuk sabuk yasalarla milleti dolandıranlarada haram zehir zıkkım olsun her kuruşum

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Göz göre göre küçük yatırımcıyı soymak bu olsa gerek.elimde tek bi lot bile yok ama birleşme mevzuatı ve birleşme oranını görünce şok oldum. Tsgyo 1 tl lerden halka arz edilirken isgyo nun fiyatıyla hemen hemen aynı seviyelerdeydi. Şimdi biri 63 kuruş diğeri 1.48 birleşme oranı 0.315 yani tsgyonun ederi 0.46 civarlarında falan. Bu süreç devam ederken isgyo nun fiyatının 3 leri geçmesi lazım ki tsgyo yatırımcısı zarar etmeden kurtulsun aksine bi de isgyo 1.20-1.30 lara düşerse zaten elinizdeki tsgyo ları tuvalet kağıdı yapmanızdan başka seçenek kalmıyor.Şahsi görüşüm SPK nın bu soyguna onay vermemesi lazım,olurda verirse de 0.65 e yakın olan orandan ayrılma hakkını kullanıp kol kesmek daha mantıklı görünüyor gibi.Asla YTD sadece görüşlerimi paylaştım.Umarım elinde hissesi olan tüm yatırımcının gönlüne göre bi sonuç olur.

Sent from my iPhone using hisse.net

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Birleşme tsgyo için zorunluluktan kaynaklandığını düşünenlerdenim. Mevcut durum tsgyo için sürdürülebilir değil bana göre.
    Her ne kadar isgyo hissedarları da bu birleşmeye karşı olsa da ben birleşmenin her iki şirket içinde olumlu olduğu düşüncesindeyim.
    Önemli olan sürecin daha fazla uzamadan bir an önce sonlanması. Aksi takdirde her iki şirket de bu durumdan olumsuz etkilenebilir.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. Emdeks 200 bin olduğunda herhalde buda 0.70 olur.. şer.. Yöneticilere duyrulur

8. Gözaltı pazarındaki hisseler bile bu şer.... şirketden daha iyi.... Birde patron teb ve iş bankası yazıklar olsun .uyuzzzzzzza

Sayfa 12/110 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •