Special Days Image
Sayfa 13/110 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Birleşme iptal

2. hırsızlar şimdi başka dolap cevirecekler bakalım nasıl bir çalma yöntemi icra edecekler

3. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, TSKB Gayri Menkul Ortaklığı AŞ ile birleşmesi işleminden vazgeçilmesine karar verildiğini bildirdi.*

Kaynak:*http://www.memursite.com/2017/07/isg...-vazgecti.html

yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hırsızlar şimdi başka dolap cevirecekler bakalım nasıl bir çalma yöntemi icra edecekler
    en kötüsü
    bu tür şeylerin tskb ve iş bankası gibi kurumsallaştığını sandığım şirketlerde de olabilmesi .daha önceki özkaynak durumuna ve açıklanan birleşme oranına göre tsgyoda yüksek fiyattan ve hacimlerle alım yapmanın mantığını çözememiştim.demekki birileri önceden biliyormuş.bu süreçte kimlerin alım yaptığı spk tarafından araştırılmalıdır.şimdi muhtemelen tahtayı buyrun alın durumuna da sokabilirler ama.herkes önceki durumuna göre pozisyonunu almıştı.hemen nereden nakit bulsun veya diğer pozisyonunu kapasın.
    tahta nereye giderse gitsin şirketler bu şaibeden kurtulamayacaklardır.
    özellikle işgyo ya açtığım telefonda mahkeme durumunun olduğunu ve birleşmenin olmayacağının konuşulduğunu belirttiğimde böyle bir şeyden haberdar olmadıklarını belirtmişlerdi.madem mahkeme durumu doğruydu spk ya başvuru ve anormal birleşme oranını niçin açıklıyorsunuz.
    hadi hepsini geçtim hala iptal nedeni ve aydınlatıcı bir bilgi paylaşımı olmaması da kötü.eğer sorun sadece zamanın yetmemesi ise birleşmenin yeni mali tablolarla tekrar yapılıp yapılmayacağı da belirtilmeliydi.şirket yönetim kurulunun beceriksizlikleri sadece şirkete zarar vermiyor , k.y.nın borsaya zaten az olan güvenini de bitiriyor.
    yatırım tavsiyesi değildir

5. adalet isteyenlerin yeni hırsızlık taktikleri biz sattıktan sonra gider

6. adamların korkusu da yok.bir seans bile bekleyemediler .spk.işini yapsa işlemleri inceleyip kim bu işten menfaat kazanmış bakar.
    şirket te k.y.nın mağdur olmaması için tahtayı regüle etmek ve manüplasyona açık bırakmamak adına bugün için alım ve satım yapabileceğini açıklayabilirdi.veya buna benzer bir önlem alabilirdi.
    normal şartlarda birleşme tsgyonun kurtuluşu gibi görülürken , birleşmeden vazgeçilmesi bu kadar Euro borcuyla ,tahtanın bu tip hareketi tamamen spekülasyon hatta manüplasyondur.biryıllık faizle elde edilecek gelirler tahtada 2 saatte gerçekleşmektedir.bu saatten sonra tahtanın düşmesi veya yükselmesi bu gerçeği değiştirmez.

7. bu şirketler hep görselde borçlular realde borçları yok alavere dalavere inenmıyorum halka acık kısımları hep borçlu halka kapalı kısımları hep kar ediyor..bu sahte düzen böyle gelmiş böyle gidiyor sahtekarlıkta sınır yok

Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    en kötüsü
    bu tür şeylerin tskb ve iş bankası gibi kurumsallaştığını sandığım şirketlerde de olabilmesi .daha önceki özkaynak durumuna ve açıklanan birleşme oranına göre tsgyoda yüksek fiyattan ve hacimlerle alım yapmanın mantığını çözememiştim.demekki birileri önceden biliyormuş.bu süreçte kimlerin alım yaptığı spk tarafından araştırılmalıdır.şimdi muhtemelen tahtayı buyrun alın durumuna da sokabilirler ama.herkes önceki durumuna göre pozisyonunu almıştı.hemen nereden nakit bulsun veya diğer pozisyonunu kapasın.
    tahta nereye giderse gitsin şirketler bu şaibeden kurtulamayacaklardır.
    özellikle işgyo ya açtığım telefonda mahkeme durumunun olduğunu ve birleşmenin olmayacağının konuşulduğunu belirttiğimde böyle bir şeyden haberdar olmadıklarını belirtmişlerdi.madem mahkeme durumu doğruydu spk ya başvuru ve anormal birleşme oranını niçin açıklıyorsunuz.
    hadi hepsini geçtim hala iptal nedeni ve aydınlatıcı bir bilgi paylaşımı olmaması da kötü.eğer sorun sadece zamanın yetmemesi ise birleşmenin yeni mali tablolarla tekrar yapılıp yapılmayacağı da belirtilmeliydi.şirket yönetim kurulunun beceriksizlikleri sadece şirkete zarar vermiyor , k.y.nın borsaya zaten az olan güvenini de bitiriyor.

Birlesmenin iptal nedeni acilan ttk 202 kapsaminda davadir.diger beyanlar yerseniz tadindadir bos seylerdir.zamani yetisiremeyecek kadar aciz misin 1 yildir ne boo.. yedin.

Sayfa 13/110 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •