Sayfa 60/110 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 473 - 480 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ceren Yazıyı Oku
    0.74 den şimdi alış emri girdim sabah gerçekleşir mi acaba
    Zaten 0.72 tavandan kapatmis ve tavandan baska fiyattan islem gormemis.bugun tavan veya tavana yakin yerden acmasi yuksek ihtimal.0.8x lerden acilip tavana kilitleyebilir. Tahminim sizin 0.74 fiyattan gelmesi cok zor ancak asagi salarsa gelebilir. O da cok zor ihtimal bence.

2. Arkadaş bu kadar or...u çocuğu nasıl bir araya gelmiş? Bir de kamu kağıdında!!!!!!!

3. Verdiler elime

4.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Arkadaş bu kadar or...u çocuğu nasıl bir araya gelmiş? Bir de kamu kağıdında!!!!!!!
    kamu kağıdımi ? hahaha
    aldığıniz sirketin kime ait olduğunu iyi araştırın.Okur yazar yatirimci olalim

5. Kağıt kimsede yokmu acaba. Bugün yine saçma bi hareket yaptı. 0.75 üstünde 1 gün kapatsın 1 liralara gider. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. İki gündür inceliyorum. kağıt bedelli yapmasa iflasa sürüklenecekmiş. EURO da ki düşüşün en çok yarayacağı kağıtlardan biri. ayrıca dikkatimi çeken son haberde TSKB bankın 10 milyon nominal bedelli hisseyi alması için yetkinin 1 yıl olarak verilmesi. genelde diğer kağıtlarda süre 3 yıl falan veriliyor hep. vade olarak 1 yıl kısa bir vade. kağıt gayet toplu. bu 10 milyon lotu yönetimdekiler ve yandaşları toplamışlardır zaten bence. fiyatı şişirip daha sonra şirkete satabilirler. elinde olanlar için bu en güzel senaryo bence. YTD...

7.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    İki gündür inceliyorum. kağıt bedelli yapmasa iflasa sürüklenecekmiş. EURO da ki düşüşün en çok yarayacağı kağıtlardan biri. ayrıca dikkatimi çeken son haberde TSKB bankın 10 milyon nominal bedelli hisseyi alması için yetkinin 1 yıl olarak verilmesi. genelde diğer kağıtlarda süre 3 yıl falan veriliyor hep. vade olarak 1 yıl kısa bir vade. kağıt gayet toplu. bu 10 milyon lotu yönetimdekiler ve yandaşları toplamışlardır zaten bence. fiyatı şişirip daha sonra şirkete satabilirler. elinde olanlar için bu en güzel senaryo bence. YTD...
    Alacağının garantisi yok ki? Fiyat şişerse baz geçtim satıyorum diyebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Alacağının garantisi yok ki? Fiyat şişerse baz geçtim satıyorum diyebilir.

Orası öyle tabide genelde böyle tahtalarda böyle dalavere çok oluyor. Yancılar belkide toplamıştır bankaya yüksekten satar geçerler. Hesap soran mı var sanki. Ytd

Sayfa 60/110 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •