Sayfa 71/110 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 561 - 568 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ya gittiğim yerlerde hep sizleri görüyorum.çok yaşayın emi

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İşler bu aralar tırt,son 3 bedelliye katıldım sonuç hüsran,bekleyelim bakalım...müjde gazıylan enerji hisseleri uçtu,zorendi takibimde 1 olan hisse 3 üstüne attı
    Sn. Refababa, bedelli deyince aklıma gelen ilk kişisiniz. Ben de selçuk gıda var, gözaltı pazarında ama batık değil bana göre. Bunun bedellisine katilacak misiniz? Bir de dzgyo da Ruchan ve ana hisse arasında enteresan bir şekilde makas var. 5, 30 larda olması gereken R, 4,60 larda sürünüyor. Daha önce hic böyle bir sey görmedim. 2 gundur aradaki bu fark kapanmadı. Sizin tecrübeniz çok, buna bir yorumunuz olur mu?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,297
     Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Sn. Refababa, bedelli deyince aklıma gelen ilk kişisiniz. Ben de selçuk gıda var, gözaltı pazarında ama batık değil bana göre. Bunun bedellisine katilacak misiniz? Bir de dzgyo da Ruchan ve ana hisse arasında enteresan bir şekilde makas var. 5, 30 larda olması gereken R, 4,60 larda sürünüyor. Daha önce hic böyle bir sey görmedim. 2 gundur aradaki bu fark kapanmadı. Sizin tecrübeniz çok, buna bir yorumunuz olur mu?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onlar için yorum yapamam,çünkü portföyümde hiç bulunmadı, dzgyo buna ise yıllar önce veda ettim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,297
    Bizim hissede bir atraksiyon bekliyorum R tahtdadan kalkacağı için...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bizim hissede bir atraksiyon bekliyorum R tahtdadan kalkacağı için...ytd.
    Çaycı,Avhol den parayı topladı geldi,Bugün Atlası uçurdu.Oradan dönüşte buraya uğrarmı dersin.??.
    Kent de bedelii yaptı ama Uzay Mekiği gibi uçuyor. Bizim TSGYO gibi süründürmüyor...Bizde talihsizlik var galiba.?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,297
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Çaycı,Avhol den parayı topladı geldi,Bugün Atlası uçurdu.Oradan dönüşte buraya uğrarmı dersin.??.
    Kent de bedelii yaptı ama Uzay Mekiği gibi uçuyor. Bizim TSGYO gibi süründürmüyor...Bizde talihsizlik var galiba.?
    Atlas varmı sende ?,bende yaklaşık 160 k falan...bunda ise 2.40 üstü bekliyorum 2 gün içinde,kent bana sarmaz daha önce kaçırdığım için,120-30 neresi 2500 neresi,valla aya çıkıp oradan merdivenlen aşağı iner insan 1000 lotluk serilerlen takılırdım zamanında,1000 lot ne demek şimdi,zamanın 130 bini,şimdinin 250 bini,çoğu hisseleri diplerden çok iyi alıyorum,ama satarken %10-25 yeterli buluyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Atlas varmı sende ?,bende yaklaşık 160 k falan...bunda ise 2.40 üstü bekliyorum 2 gün içinde,kent bana sarmaz daha önce kaçırdığım için,120-30 neresi 2500 neresi,valla aya çıkıp oradan merdivenlen aşağı iner insan 1000 lotluk serilerlen takılırdım zamanında,1000 lot ne demek şimdi,zamanın 130 bini,şimdinin 250 bini,çoğu hisseleri diplerden çok iyi alıyorum,ama satarken %10-25 yeterli buluyorum
    Ben de,Atlas yok.1-2 Kez 1.54 den alış yazdım gelmedi,peşini bıraktım..Silver,Nuh,Afyon.kafein,denizgyo var.Onlar da merdiven aşağı inip duruyor.Haliyle Zarar da büyüyor.:-))
    Cuma günü 4.19 Tabandan Petkim aldım.O da yapıştı elime..:-(
    Şimdi Moda;Halka açık oranı düşük Hisseler ile,Merdiven altı Şirketlerin uçurtma yapılmaası.!!..
    QNFB,KALKINMA B,KENT,MARŞHALL vs..Rüzgarı yakalayan,Okyanusda Balina avlıyor..
    TSGYO Bakalım bize hamsi sunacak mı.?Rüçhan işinin bitip,normale dönüşünü Bekliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,297
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Ben de,Atlas yok.1-2 Kez 1.54 den alış yazdım gelmedi,peşini bıraktım..Silver,Nuh,Afyon.kafein,denizgyo var.Onlar da merdiven aşağı inip duruyor.Haliyle Zarar da büyüyor.:-))
    Cuma günü 4.19 Tabandan Petkim aldım.O da yapıştı elime..:-(
    Şimdi Moda;Halka açık oranı düşük Hisseler ile,Merdiven altı Şirketlerin uçurtma yapılmaası.!!..
    QNFB,KALKINMA B,KENT,MARŞHALL vs..Rüzgarı yakalayan,Okyanusda Balina avlıyor..
    TSGYO Bakalım bize hamsi sunacak mı.?Rüçhan işinin bitip,normale dönüşünü Bekliyorum.
    Petkimi 3.30-50 almıştım 70 postaladım,sen sattığım yerden bile alsaydın yine iyiydi,devamlı tavsiyem dip hisseleri,bunu beklentiye al bakalım,çünkü 2.40 üstü bekliyorum,hedefim ise 260-70...Çaycı çobanın hisselerinden hep iyi kaldırdım,en son,avtur ve mepet 1 cıvarı almıştım %50 bıraktı bana,şu an atlas ve mtryo takibimde...ytd.

Sayfa 71/110 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •