Sayfa 80/110 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 880 madde; 633 - 640 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    2.37 kapattı,buda kötünün iyisi.Bu arada tavan yapma rakamını yükseltti,tabiki bu tavan yapma babında değil,hissede çakal gurubu çok sağı solu belli olmayan,ama bana göre yeri burası değil yaptığı bedelliye göre,2.70 olmalıki 3 cıvarına demirini atması için...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Kar_Adam Neredesin,sesin soluğun çıkmıyı,sana özelden yazmıştım,takıldığım hisseleri takip edersen zarar etmezsin diye,bende bugün işler süper,yine malı götürdük hisselrde
    Merhaba refaba;Kazancın bereketli olsun..Tesekkür ederim...Tam gün İşyerimdeyim.Kenardan TV de piyasaları izliyorum..Bazen diğer hisse forumlarında yazılan yorumları okuyorum...Seni de takip ediyorum..Elimde Zararda bekleyen Teyyare ve Aselsan var.O yüzden fazla hareket alanım yok.
    Bu hisseyi de Sabahtan 2.40 -2.37-2.30 Kademelerine satış yazdım,gitmiş..
    2.21 Alış yazmıştım,gelmemiş.Bugün hareket edeceğine ihtimal vermiyordum.+% 5 Yükseliş ile kapatması süpriz oldu.En azından maliyeti kurtardım.:-))
    Pazartesi günü ,Piyasaların ve TSGYO nun durumuna göre 2.30 dan aşağıya doğru ,Kademeli alış yazmayı düşünüyorum..
    Yukarı giderse de ,bir elimde çay fincanı oturup izlemeyi tercih edebilirim..
    Bu arada,Takibe aldığım Şekerli bir Banka hissesi var.. Bakalım nasıl hareket edecek..
    Senin takıldığın her hisseye ,benim Hacımurat 124 yetişmez.Maaelsef..-)

3. Bugün kapanışta 2650.000 2.36 da alıcı bekleyen vardı yine 2.37 de tek kalemde 99.bin aktif alıcı geldi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Merhaba refaba;Kazancın bereketli olsun..Tesekkür ederim...Tam gün İşyerimdeyim.Kenardan TV de piyasaları izliyorum..Bazen diğer hisse forumlarında yazılan yorumları okuyorum...Seni de takip ediyorum..Elimde Zararda bekleyen Teyyare ve Aselsan var.O yüzden fazla hareket alanım yok.
    Bu hisseyi de Sabahtan 2.40 -2.37-2.30 Kademelerine satış yazdım,gitmiş..
    2.21 Alış yazmıştım,gelmemiş.Bugün hareket edeceğine ihtimal vermiyordum.+% 5 Yükseliş ile kapatması süpriz oldu.En azından maliyeti kurtardım.:-))
    Pazartesi günü ,Piyasaların ve TSGYO nun durumuna göre 2.30 dan aşağıya doğru ,Kademeli alış yazmayı düşünüyorum..
    Yukarı giderse de ,bir elimde çay fincanı oturup izlemeyi tercih edebilirim..
    Bu arada,Takibe aldığım Şekerli bir Banka hissesi var.. Bakalım nasıl hareket edecek..
    Senin takıldığın her hisseye ,benim Hacımurat 124 yetişmez.Maaelsef..-)
    Sana kelebek,adel diye belirtmiştim,sen yine bildiğini okudun,dağıt şu hisseleri,aselsan ağır hisse,şöyle vurgun vuracak hisseleri seç,çoğu tradeden para kazanılmaz diyor,işin püf noktasını bildikten sonra çok güzel kazanç bırakıyor,az gideni satacaksın gitmeyenlen değiştireceksin,oda giderse,onuda satıp değiştireceksin...ytd.

Meksa ve global tahtada cirit atıyor anlaşılan bir gurup var hazır bedelli yaptı borcu bedelliden sonra ortalama 60 milyona düşecek mal zaten toplu %7.5 halka açıklık var bundan çok daha kötü olan nugyo 10.47 oldu halka açıklık aynı darısı başımıza

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sn refaba;Merhaba..Buralarda isen,TSGYO Hakkında düşüncelerini yazarmısın.?
    Hisse , yeni Pazar yerini beğenmedi galiba.Dün 2.58 TL gören hisse,Bugün 2.38 TL ye düşmüş..
    Sende var mı bu kağıttan..
    Ben,Dün az bir lot 2.49 dan almıştım.Şimdi zarar yazdı..Borsa + olduğu halde, bu - oldu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn refaba;Merhaba..Buralarda isen,TSGYO Hakkında düşüncelerini yazarmısın.?
    Hisse , yeni Pazar yerini beğenmedi galiba.Dün 2.58 TL gören hisse,Bugün 2.38 TL ye düşmüş..
    Sende var mı bu kağıttan..
    Ben,Dün az bir lot 2.49 dan almıştım.Şimdi zarar yazdı..Borsa + olduğu halde, bu - oldu...
    39 tekrar yine damladık,öncekileri 50-70 arası göndermiştik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    39 tekrar yine damladık,öncekileri 50-70 arası göndermiştik
    39 aldık soluğu yeniden 2.25'de aldık

Sayfa 80/110 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri