Sayfa 110/110 İlkİlk ... 1060100108109110
Arama sonucu : 880 madde; 873 - 880 arası.

Konu: TSGYO - TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    980
    Bilanço iyi gelseydi belki uğrayan olurdu. Elimizde kalan tek koz halka açıklık oranın düşük olması. Agresif hareketler edebilir bu nedenle ... endeks düzeltene kadar takılalım dedik bizde.
     Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    hayırdır dayı sıkıldın mı ? Çağırdınız da gelmedik mi . CANLı duraklarda 2 günden fazla beklemez. Hangi taşıt gelirse biner gider. Bu durakta yolcu az ise taşıt da seyrek gelir elbette . O halde mahalledeki diğer duraklardan yolcuları buraya yönlendirmeniz lazım. Sürücüler de bu duraktaki birikimi görerek araçlarını buraya sürerler. Doğanın kanunu.

Yatırım ve yolcu tavsiyesi değildir. Yaşam tecrübesidir. Yatırımlar rastgele yapılmamalı, uzmanlardan yardım alınmalıdır.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    980
    Parti yeni başladı diyosun. Ellere havaya o zaman

3. Yıllık bşlançolardan sonra gyo ların yılı olur sanırım

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    980
    Çoluk çocukları pisten alalım lütfen. Yarın için sizi tavanda görmek isteriz. Düzeltme öncesi sn #tsgyo

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    980
    Banka kağıtlarını bile oyuncak ettiler 3 5 aracı kuruma. Spekülatörlere çoluk çocuklara. Borsayı kumar masasına çevirdiler. Sana mı değmeyecek sandın bu kurt sürüleri . Beklemeye devam şimdilik zararda olsak da ...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    980
    Kuşlu sitede seni paylaşamıyorlar höstadlar. Uçacak kaçacak diye. Ben sana demiştim geç kalmadan harekete başla diye. Yeni bir ele vermece oyunu olmaz inşallah.

7. Herkese slm . 4 tane islek binasi haric arsa tarla arazisi varmi acaba bu sirketin . Sayfasinda faaliyet raporlarinda bulamadim . Bilgisi olan yazarsa sevinirim .

kimse yazmıyor mu bu hissede hayret.

Sayfa 110/110 İlkİlk ... 1060100108109110

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •