Sayfa 161/946 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    17 Nisan Çarşamba 14:30 AK PARTİ MALTEPE BİRLEŞTİRME TUTANAKLARININ UYGUN DÜZENLENMEDİĞİ GEREKÇESİYLE İTİRAZ ETTİ

mızıkçı çocuklar gibi
    17 Nisan Çarşamba 14:44 MHP HEM İSTANBUL, HEM DE MALTEPE'DE SEÇİMLERİN İPTALİ İÇİN YSK'YA BAŞVURDU -HT

yetmemiş

YSK adamsa toptan biletini keser bunların...Yoksa bu ülkeden bi cacık olmaz...31 martta belediyelerin devri ile ümitler yeşermişken ülke adına biraz da olsa...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Yakında yağmalamalar başlarsa diye korkuyorum
    Demekki zenginsin de korkuyorsun seni not ettim .
    Benim 28 dolarım var , dün de 1.5 gram altın aldım, onu höyt diyene veririm, hiç korkmuyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    17 Nisan Çarşamba 14:44 MHP HEM İSTANBUL, HEM DE MALTEPE'DE SEÇİMLERİN İPTALİ İÇİN YSK'YA BAŞVURDU -HT

yetmemiş

YSK adamsa toptan biletini keser bunların...Yoksa bu ülkeden bi cacık olmaz...31 martta belediyelerin devri ile ümitler yeşermişken ülke adına biraz da olsa...
    La Bahçeli bir güzellik yap da genel seçim de . Yavaş yavaş çıkıyorsun zaten .

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Demekki zenginsin de korkuyorsun seni not ettim .
    Benim 28 dolarım var , dün de 1.5 gram altın aldım, onu höyt diyene veririm, hiç korkmuyorum.
    Yok market sahibiyim... şaka şaka...normal maaşlı çalışan biriyim yav beyaz yakalı olarak...herkesin standardı var ve o standartları kaybettik son senelerde iyice...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Ak parti maltepedeki ilçe birleştirme tutanaklarının usulune uygun düzenlenmediği gerekcesi ile ysk ya ıptal başvurusunda bulundu
    Ulaştı mı ya . Daha ulaşmadan itiraz etmiş adamlar. CHP de 2023 seçimlerine itiraz etsin altta kalmasın.

La dolar utan utan.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yok market sahibiyim... şaka şaka...normal maaşlı çalışan biriyim yav beyaz yakalı olarak...herkesin standardı var ve o standartları kaybettik son senelerde iyice...
    Sen de bizdensin o zaman . Ben buradaki zenginleri kaydediyorum ,merak etme aç kalmayız.

Bu arada, kıtlık ilk önce zenginleri yer arkadaşlar. Gösterişli şeylerden uzak durun. Yenge hanımlar kolunda altın falan taşımasın. Bir paket sigaraya adam bıçaklıyorlar.

Öyle bir kilo soğan alıp da sallaya sallaya taşımayın. Marketin güvenlik görevlisi bagaja kadar refakat etsin . Hatta soğan kabuklarını falan çöpe atmayın. Yakarak imha edin . Çocukların pantolonlarının dizine yama yapıp, çoraplarınızın ucunu delin.

Ama en önemlisi nerde bir yardım kuyruğu varsa hemen girin kuyruga. Yardım kuyruğu bulamıyorsanız '' Şurada bir şey mi dağıtılıyor ''deyin sesli bir şekilde 10 dakika içinde kuyruk oluşur.

Bak bu iyiliğimi unutmayın, bugün iyi günümdeyim.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu alıp yemeler de yağmalama değil mi?
    Parasını. ödemeden yiyor adam.
    Şimdi efenim o çeşidine aşırma diyoruz,
    emme gözününün içine baka baka "Gel de sıkıyosa aldırtma.!" diyerek alıyorsa ona yağma diyoruz..

8. Aniden bir 78 yapacak sanki ama ne zaman yapsam ki diye düşünüyor.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 161/946 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •