Sayfa 266/946 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ekim ortasından bu yana en iyi haftalık kapanışını gerçekleştiren sepet kurda, fibo seviyesi yine aşılamamış. Ek pozisyonlar için ya gevşemeyi ya da direncin geçildiğinden emin olmayı bekleyeceğim.

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

2. Evet! Banka CEO'ları büyük baskı altında. Hatta daha düne kadar kendilerinin sistematik olarak uyguladıkları mobbing şimdi patronları tarafından bazı bankaların üst yönetime yapılıyor.........
    Cuma günü sürpriz bir şekilde Hazine Bakanı Albayrak banka üst düzey yöneticilerini topladı. Toplantının içeriği ile ilgili bilgi verilmedi. Sadece istişare denildi. Ancak sızan bilgelere göre, CEO'ların morallerini bozacak fırçalar varmış.Toplantıda bankalardan daha iyi bir görüntü için sermayenin güçlendirilmesi istenmiş. Yani siyasi iktidar şunu söylemiş: Patronlarınıza söyleyin bankaya biraz daha para yani sermaye koysun!CEO'lara Allah yardım etsin. Bunu patronlara nasıl söyleyecekler. Patron zaten koyduğu parayı alamıyor ki, yenisini koysun.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/p...ar-51636yy.htm

Koyan koyana
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Bu hafta Pala'nin planini bozmasalar endexi yukari tasar diye dusunuyorum...Ortam atmosferi tam Palanin tilkiligine musait hale gelmis durumda.

Kotumser ve karamsar hava ulkenin her tarafini sarmis kusatmis durumda.
    Hele hele bu S400 ler icin yapilan yorumlar komediye donusmus durumda.

SBende S400 HSS sistemleri Turkiye ye yerlestirilip aktiv hale getirildigi gun TR ile ABD ile arasinda tarihi zirveye ulasacak gerginligin dusmeye basladigi gun olacaktir diyorum...

Cunku o gun askeri acidan TR nin Batidan artarak yukselen tehditlerine karsi en zayif noktasi olan Hava savunma sistemi aciginin buyuk oranda giderildigi ve Batinin bu durumda mecburen geri adim atmaya basliyacagi bir surecin baslangici olarak goruyorum.
    Turkiyeye verilen sert Tepki ve tehdit mesajlarinin nedeni budur.

Hatta TR nin Firatin dogusuna yonelik hazirliklarini tamamlamis oldugu operasyonun ABD tarafindan havadan gelebilecek olasi askeri riskler karsisinda S400 HSS nin tam aktiv hale getirildikten sonraki doneme kadar erteledigini dusunuyorum. S400 ler tam aktif hale getirildikten sonra operasyonun basliyacagini tahmin ediyorum.

Dua edelimki Hukumet gelen ekonomik ve siyasi tehditler karsisinda kendini bir panik ve korku havasina kaptirip S400 konusunda kararliligini bozup geri adim atmasin... Aksi halde TR buyuk bir firsati kacirmis olacaktir.

Cunku S400 meselesi TR-ABD iliskilerinde bir kirilma noktasi Olacagini dusunuyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Koyan koyana
    Sabah sabah gulmeme iyi geldi...)

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    12 Eylul oncesi siyaseti de bilirim, bu derece kin nefret şöylemi duymadim siyasetçilerden.
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Salı günü İstanbul da yapılacak uluslararası tekstil fuarına yabancı firma ve temsilcilerin katılımları iptal edip nazikçe gelmeyeceğini bildirmeleri

Ülkenin siyasi iklimi ve gidişatı için bir işaret
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Olaylar iyice pamuk ipliğine bağlanıyor, tansiyonun düşmesi lazım. . Tayyip Erdoğan 'dan gelecek açıklamalar çok önemli.
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Su zamana kadar aciklama yapmamasi dogru degil.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by EKaya Yazıyı Oku
    bu menfaat kutuplaştırması ile orta vadede..
    vatandaş olarak finansal analiz en son derdiniz olur gibi..
    siyasiler eliyle anadolunun bağrına ekilen nefret tohumları eninde sonunda çimlenecek...
     Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    çatal diller ve yalakası ülkeyi ve vatandaşı ne hale getirdigi bugün daha net görüldü şayet bu tutumları benden olmayanlar teröristtir anlayışı ve davranışları devam ederse dışarda düşman aramaya gerek kalmayacak
    bu gözü dönmüşler saltanatları ugruna umarım bu güzel ülkeyi harcamazlar
    Tüm bu yazılanlar bana uzun zamandır ekonomideki başarısızlıkları da düşünerek acaba hükümet ekonomiden umudunu kesti mi düşüncesini pekiştirdi. Özellikle işsizlikteki rekor gelişmeler geçmişte ekonomide ve siyasette yapılan hataları muhalefete ödetme taktiğinin bir uzantısı mı diye düşündürüyor. Umarım öyle değildir. Çünkü özellikle Bahçelinin bir akademisyene yakışmayan sözleri Türkiyede ödüllendirilmez, özellikle Türkiyenin batısında hiç karşılık bulamaz. Güvendikleri tamamen ele geçirilen medya, yargı, emniyet güçleri ve ordu olsa bile bu gerilim sandıkta başarısızlıkla sonuçlanır. Sonuçta ülke kaybetmeye devam eder, bu bedelleri çocuklara ödetmeye hakkımız yok.

7. https://m.ensonhaber.com/ft-irana-ya...irlasacak.html
    Bu haber doğruysa bu bizi zorlar

her turlu kiskirtici olaya hukuk cercevesinde cevap verilmelidir, sagduyuya ihtiyac duydugumuz bu gunlerde tum forumdaslara gunaydin ; hayirli kazanclar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 266/946 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •