Sayfa 269/946 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Dolar Haftalık. Esas hareket haftalık kırmızı aşılıp alttan tekrar yeşil al yandığında gelecek. Zaman ben bilemem. Kırmızı değer bu haftalık 6.70. Her hafta yaklaşık 2 kuruş düşüyor bu değer.

Merhaba,
    Bu indikatör nedir?
    Haftalık çalışan ilk defa görüyorum.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8569 u kırarsa önü açık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    5,8516 dedi.
    Merhaba,
    TV'de 5.85 kritik diye duydum.
    Sanırım Ahmet Mergen Hoca söyledi.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Bu indikatör nedir?
    Haftalık çalışan ilk defa görüyorum.
    Selamlar.
    Parabolic Sar hocam.

PARABOLIC SAR
    1976 yılında J. Welles Wilder tarafından geliştirilen bir indikatör olan Parabolic SAR, daha çok pozisyon değişim yerlerini belirlemede kullanılır. Alım satım noktası belirlerken kullanılan bir göstergedir.

Parabolic SAR trend yapan piyasalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir indikatördür.

SAR, Stop and Reversal kelimelerinin baş harfinden oluşur. Çift yönlü piyasalarda kullanımı çok elverişli bir indikatördür. “Dur ve geri dön†sinyali verir. Parabolic SAR kullanımının genel amacı trend yönünde veya piyasalarda düzeltme hareketleri yaşandığı dönemlerde işlem gören pozisyonlardan en uygun zamanda çıkış noktasının belirlenmesidir.

5. Abdurrahman YILDIRIM çok güzel yazmış ve şu anda da çok güzel konuşuyor HABERTÜRK te...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Parabolic Sar hocam.

PARABOLIC SAR
    1976 yılında J. Welles Wilder tarafından geliştirilen bir indikatör olan Parabolic SAR, daha çok pozisyon değişim yerlerini belirlemede kullanılır. Alım satım noktası belirlerken kullanılan bir göstergedir.

Parabolic SAR trend yapan piyasalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir indikatördür.

SAR, Stop and Reversal kelimelerinin baş harfinden oluşur. Çift yönlü piyasalarda kullanımı çok elverişli bir indikatördür. “Dur ve geri dön†sinyali verir. Parabolic SAR kullanımının genel amacı trend yönünde veya piyasalarda düzeltme hareketleri yaşandığı dönemlerde işlem gören pozisyonlardan en uygun zamanda çıkış noktasının belirlenmesidir.
    Bu indikatörlere pek güven olmuyor.
    Teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bu indikatörlere pek güven olmuyor.
    Teşekkürler.
    Elbette. Bize ayda 100 liraya verilen kısıtlı indikatörler ile ne kadar oluyorsa artık. Adam boşuna milyon dolarlık sistemler çalıştırmıyor. Biz onlarla baş edebilir miyiz.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Elbette. Bize ayda 100 liraya verilen kısıtlı indikatörler ile ne kadar oluyorsa artık. Adam boşuna milyon dolarlık sistemler çalıştırmıyor. Biz onlarla baş edebilir miyiz.
    Ben bir iki tane denedim.
    Verim alamadım.
    Havayı koklayıp siyaset vesaire alıp koyuyorum kenara.
    Daha çok altın.
    Biraz dolar.
    Bir de kurtulunca bayram edeceğim asalak bir hisse var.
    Selamlar.

Sayfa 269/946 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •