Sayfa 446/946 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 02 Mayıs Perşembe 15:30 ABD İŞSİZLİK MAAŞI BAŞVURULARI 27 NİSAN HAFTASINDA 230 BİN OLDU, BEKLENTİ 215 BİN

2. Sigaraya %20 zam deniliyor
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. 30 Nisan günü Hazine TL hesabına yaklaşık 16 milyar liralık bir giriş var. Vergi dışı, tek seferlik, gelir olduğu belli. Vergi yapılandırmaları olabilir, Varlık fonundan transfer olabilir, MB olabilir. Bunun sayesinde Nisan ayı bütçe açığı düşük gelecek.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    30 Nisan günü Hazine TL hesabına yaklaşık 16 milyar liralık bir giriş var. Vergi dışı, tek seferlik, gelir olduğu belli. Vergi yapılandırmaları olabilir, Varlık fonundan transfer olabilir, MB olabilir. Bunun sayesinde Nisan ayı bütçe açığı düşük gelecek.
    Merkezde kalan para.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Sigaraya %20 zam deniliyor
    kardeş kolay gelsin

Hatırlatayım dedim ara sıra dolar topiğine uğrayıp sosyal medyadaki Grafik incelemesini yağıyorsun değil mi ?

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    kardeş kolay gelsin

Hatırlatayım dedim ara sıra dolar topiğine uğrayıp sosyal medyadaki Grafik incelemesini yağıyorsun değil mi ?
    Mehmet Abi vallahi hem neti hemde paylaşımı azaltıyorum hatta bir burası kaldı, ondada iki satır yazıp çıkıyorum, kendimi tatmin ediyorum o kadar. Twitter bile azalttım çünkü ne kadar çok paylaşım ve böyle nette uğraşıyorsun o kadar çok algın bozulup zarar edip duruyor insan.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merkezde kalan para.
    Selamlar.
    Merkez Bankası aktarımı gibi duruyor. Aynı gün MB açık piyasa işlemlerinde 12 milyar liradan fazla oynama var.

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Twitter bile azalttım çünkü ne kadar çok paylaşım ve böyle nette uğraşıyorsun o kadar çok algın bozulup zarar edip duruyor insan.
    Ben işlem yapmadığım için bana konuşmak basit geliyor

iş güç te yok ne yapalım iktidar millet kahvesi açtı ya o hesap dostlar alaverede görsün

arif ustanın tespiti ; 2013 den 2019'a kadar 6 yılda sadece totalde TL bazında % 1 yükselen dolar bazında ise %70 değer kaybeden endeks karşımızda der ...

Sayfa 446/946 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •