Sayfa 501/946 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    O ülkelere Filistin 'i de ekle dostum. Ramazan geldi çok sürmez İsrail, Filistin' e bir şey yapar, bizimkiler de cuma namazı çıkışı protesto edip, akşam da kola içerek iftar açarlar.
    Ben sahsen Filistini asla dost ve muttefik olarak gormedim hicbir zaman. Pkknin vaktiyle Baba Esad ile en buyuk destekcilerinden biriydi Arafat.
    İsrailin yaptiklarini lanetlerim ama sadece insani duygulardan oturu.

2. Amerikan Medyası Turmp ile Putin'in yaptıkları uzun telefon görüşmesinde Türkiye'nin Kobani'de öldürülmemesi gereken birisini öldürdüğüne ilişkin iddiaları görüştüğünü iddia ediyor. Konuyu detaylı bilenler var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Amerikan Medyası Turmp ile Putin'in yaptıkları uzun telefon görüşmesinde Türkiye'nin Kobani'de öldürülmemesi gereken birisini öldürdüğüne ilişkin iddiaları görüştüğünü iddia ediyor. Konuyu detaylı bilenler var mı?
    İsim var mi abi. Pkkli mi acaba. Fehman huseyin iti oradaydi ama bizimkiler onu haklasa afise ederdi.

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İsim var mi abi. Pkkli mi acaba. Fehman huseyin iti oradaydi ama bizimkiler onu haklasa afise ederdi.
    Yok değil. İddiaya göre bir Amerikan askeriymiş. Yine iddialara göre diplomatik olarak kaza oldu denilecekmiş. Ancak ailesine vurulduğu söylenmiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yok değil. İddiaya göre bir Amerikan askeriymiş. Yine iddialara göre diplomatik olarak kaza oldu denilecekmiş. Ancak ailesine vurulduğu söylenmiş.
    İki üç gün önce öyle bir haber okuduğumu biliyorum. Ama çok haber olmadı. Gizli yasak olabilir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ben sahsen Filistini asla dost ve muttefik olarak gormedim hicbir zaman. Pkknin vaktiyle Baba Esad ile en buyuk destekcilerinden biriydi Arafat.
    İsrailin yaptiklarini lanetlerim ama sadece insani duygulardan oturu.
    Yahudiler ve Türkler tarih boyunca birbirine bu kadar çok iyilik yapmışken niye bu adamlarla kötü olduğumuzu dahi anlamıyorum.
    ( anlıyorum da anlamazlıktan geliyorum )

Sert mi oldu ? Olsun anasını satayım, tarihte Araplar' dan gördüğümüz faydaya bakıyorum bir de Yahudiler ' den ; Yahudiler terazide ağır basıyor.

Büyük israil hayalini kaç tane Yahudi' ye ben anlattım, adamların haberi bile yok . ( Bir tanesi adam değil kadındı, çok güzel ayrıntılı bir şekilde anlattım. )

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Amerikan Medyası Turmp ile Putin'in yaptıkları uzun telefon görüşmesinde Türkiye'nin Kobani'de öldürülmemesi gereken birisini öldürdüğüne ilişkin iddiaları görüştüğünü iddia ediyor. Konuyu detaylı bilenler var mı?
    Şudur sanırım.
    https://southfront.org/u-s-soldier-d...kish-military/
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yahudiler ve Türkler tarih boyunca birbirine bu kadar çok iyilik yapmışken niye bu adamlarla kötü olduğumuzu dahi anlamıyorum.
    ( anlıyorum da anlamazlıktan geliyorum )

Sert mi oldu ? Olsun anasını satayım, tarihte Araplar' dan gördüğümüz faydaya bakıyorum bir de Yahudiler ' den ; Yahudiler terazide ağır basıyor.

Büyük israil hayalini kaç tane Yahudi' ye ben anlattım, adamların haberi bile yok . ( Bir tanesi adam değil kadındı, çok güzel ayrıntılı bir şekilde anlattım. )
    eskiden komsu degildin
    teba"ndaydilar

simdi ise, ayni ipte oynuyan 2 canbaz
    ayni cografya duzleminde

simdi. Bunda anlamiycak ne var?

kotu olan tabi senin benim bunu anlamamamiz tabi degil

kibris denen ada da 45 senedir antlasma olmamasi, oranin ateskes le durmasi
    diger yandan kit"a sahanligindan oturu
    adada 11 ulkenin askeri var yav, az degil.
    herkez gemi memi bakarken . bu daha feci. bence

Sayfa 501/946 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •