Sayfa 502/946 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yahudiler ve Türkler tarih boyunca birbirine bu kadar çok iyilik yapmışken niye bu adamlarla kötü olduğumuzu dahi anlamıyorum.
    ( anlıyorum da anlamazlıktan geliyorum )

Sert mi oldu ? Olsun anasını satayım, tarihte Araplar' dan gördüğümüz faydaya bakıyorum bir de Yahudiler ' den ; Yahudiler terazide ağır basıyor.

Büyük israil hayalini kaç tane Yahudi' ye ben anlattım, adamların haberi bile yok . ( Bir tanesi adam değil kadındı, çok güzel ayrıntılı bir şekilde anlattım. )
    İzledigimiz dis politika korkunc. Hani derlerya 5 benzemezi bir araya getirmek diye aynen oyle. Hristiyan batiyla, Yahudi İsrail ile, Musluman Orta dogu ulkeleriyle kanli bicakliyiz.
    Yarin obur gun Trump araya girip Filistini sitmaya razi etsin aninda en buyuk Türk dusmani olurlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Vatandaşım bana şunu söylüyor; Başkanım, bu seçim yenilenmeli"

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yahudiler ve Türkler tarih boyunca birbirine bu kadar çok iyilik yapmışken niye bu adamlarla kötü olduğumuzu dahi anlamıyorum.
    ( anlıyorum da anlamazlıktan geliyorum )

Sert mi oldu ? Olsun anasını satayım, tarihte Araplar' dan gördüğümüz faydaya bakıyorum bir de Yahudiler ' den ; Yahudiler terazide ağır basıyor.

Büyük israil hayalini kaç tane Yahudi' ye ben anlattım, adamların haberi bile yok . ( Bir tanesi adam değil kadındı, çok güzel ayrıntılı bir şekilde anlattım. )
    Valla yazdiklariniz cok dogru "Ne Samin sekeri, ne de arabın zekeri" sozu boşuna söylenmemiştir.

Yahudi bayan cok guzeldi, ayrıntılı bir şekilde anlatmak zorunda kaldim, demek istediniz herhalds?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Moruk : Onların gemisi varsa bizim Allah 'ımız var .

Tospa: Yeni Zelanda'yla bile papaz olduk , adamların dış siyasetinde ilk defa papaz olma dosyası açıldı, adamlar bilmiyor adamlar cahil. Ufkunu açtık adamların.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla yazdiklariniz cok dogru "Ne Samin sekeri, ne de arabın zekeri" sozu boşuna söylenmemiştir.

Yahudi bayan cok guzeldi, ayrıntılı bir şekilde anlatmak zorunda kaldim, demek istediniz herhalds?
    Şimdi abimizin karşısında yediğimizin içtiğimizin lafını mı edelim. Ama kardeşinle gurur duyacağın bir sıvı pardon kültür alış -verişi oldu .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Moruk : Onların gemisi varsa bizim Allah 'ımız var .

Tospa: Yeni Zelanda'yla bile papaz olduk , adamların dış siyasetinde ilk defa papaz olma dosyası açıldı, adamlar bilmiyor adamlar cahil. Ufkunu açtık adamların.
    Yeni Zelanda neyse de, hangi Güney Amerika devletinde korumalar yüzünden papaz olmuştuk?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Cafede konu açıldığında kaçmıştın GATA abi buradan da gidecekmiyiz şimdi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeni Zelanda neyse de, hangi Güney Amerika devletinde korumalar yüzünden papaz olmuştuk?
    şubat 2016 da protestocu ekvatorlu kadınlara saldırırken arada adamların bir m.vekilininde burnunu eline vermişlerdi.

Sayfa 502/946 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •