Sayfa 561/946 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

iftarlarını hak yiyerek açtılar mübarekler!

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    CHP nin seçimi boykot etme ihtimali var..
    Bugün konuşulan ve kulağıma gelen bir duyum..

Seçime yeniden girmek onların bu hukuksuzluğunu kabul manasına gelecektir demişler..
    Ben bu kararı ekrem imamoğluna bırakmaları gerektiğine inanıyorum. Kararı o vermeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    CHP nin seçimi boykot etme ihtimali var..
    Bugün konuşulan ve kulağıma gelen bir duyum..
    Seçime yeniden girmek onların bu hukuksuzluğunu kabul manasına gelecektir demişler..
    Bence de öyle..

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben bu kararı ekrem imamoğluna bırakmaları gerektiğine inanıyorum. Kararı o vermeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    imamoğlu'nun yanında milyonlarca tl harcamış ve kazanmış chp ilçe b.başkanları var..

5. Boykot ne?..pardon filminde gardiyan osman'ın bir sahnesi var... diyor ki artık haysiyet takılmıyorum oğlum maddiyat takılıyorum...

Bu ulkeye bunlardan daha fazla zarari dunyada hic kimse veremez. Diyecek bir sey bulamiyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok kızdığım olmuştur...
    Çok moralimin bozulduğu olmuştur
    İlk defa bu ülke adına inancımı yitirdim

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    seçim yenilenecek demek yeni seçmen listeleri ve taşıma oy demek
    seçimin tekrarı ise aynı seçmen lsiteleriyle tekrar seçim yapılacak demektir..
    İstanbul'da AKP seçmeninin bir kısmının memleketlerindeki adayları desteklemek için taşraya adres taşıdığı söyleniyordu. Bunların önemli bir kısmı muhtemelen adreslerini seçim sonrası tekrar İstanbul'a taşımıştır. Seçim yenilenirse bunların oyu ile Okulların kapanmasına bağlı rezervasyon yaptırmış laik seçmenden verilecek fireler AKP'nin İstanbul seçimini kazanmasına yol açabilir. Ancak yenileme durumunda bir kısım seçmen aynı seçimde 2 kez oy kullanmış olacaktır. Alın size şaibe.

Ancak bu seçimin ekonomide yaratacağı maliyet AKP'nin İstanbul'u tekrar kazanmasından elde edeceği menfaati gölgede bırakacaktır. 2020 yılı sonuna kalmadan erken genel seçimler için sandığa gideceğimize adım gibi eminim. Çünkü hem AKP hem MHP varsa son itibar kırıntilarını da bu karar dolayısıyla kaybetmiş durumdalar.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 561/946 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •