Sayfa 6/946 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. ÇAVUŞOĞLU: ABD PATRIOT SATMAK İSTEMEZSE BİZ İKİNCİ S-400'Ü DE ALABİLİRİZ -NTV
    hadi hayırlısı

2. Piyasadan dolar toplayıp çıkmak isteyen adamlar neden birden bire kurun 8, 9 vs. olmasını istesin.

3. Arkadaslar cepten uygulamaya giremiyorum.sorunmu var.acil destek

4. berat konuşurken basıcaklar dolara bence bi daha yükselirse kaldıramaz bunu amerikan yaptırımları mevzusunda bence türkiye ya bi taviz vericek yada s400 den vazgeçiceğine güveniyor bence yabancılar daha önceki u dönüşleri akla gelince çünkü rahip meselesindede ben hayatta olduğum sürece vermicem dedi pence benzin döktü trump tam çakmak çakıcakken al rahibi ver doları mevzusuna döndü iş

Baktılar ki Trump'tan tepki gelmiyor, piyasa bu kadar hassas iken adeta kaşıyacak şekilde ikinci S400'leri de alırız açıklaması yapılıyor. Sanırım dolara oynayanlar sadece normal vatandaş ve özel kesim değil.

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Piyasadan dolar toplayıp çıkmak isteyen adamlar neden birden bire kurun 8, 9 vs. olmasını istesin.
    Vatandaşın elindeki dolari istiyor hirsiz py bu dogru da
    Alamayacağı artik acik millet satmiyor 7 olmadan da satmaz
    Bu salatalik yabanci 2 hafta once dunya zarar yedi swap dan
    Sat hisseni pasa pasa ver endeksi 60 lara dolar tepedeken gel gir
    Ne bu inat hala
    Gunaisri yaptirim mevzusu cikiyor hala 5.3 dan dolar alayim derdinde...olmazz o is
    Secimin iptaline %500 milyon veriyorum

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Etkiliyor belki farkinda degilsin
    Adam secimi kabul etmiyor ne demek oldugunu anlarsaniz
    Dolar cok kotu performans
    Belki de fed faiz indircek 2 3 aya
    Su an dolari 7 olmasi lazimdi
    Cok geri kaliyor
    Umarim bugun baslatir rallisini
    Muhakkak etkiliyordur.
    Benim demek istediğim şey, sebep sonuç ilişkilerine fazla takılmamak. Bakın S400 - F35 Venezuella demeçleri falan ortada ama hareket 5,30-5,70. Sizin düşüncelerinize göre yukarıdaki etkenlerle 7 ila 10 tl arasında seyretmesi gerekirdi. El altından yapılan görüşmeleri bilemeyiz.
    Bilemem ama Fırat'ın doğusu konusunda geri adım atıldığından dolayı da bu demeç ve s400 lere tölerans gösteriliyor olabilir. Bu da benim kendimce bir yorumum.
    O yüzde farklı sebep sonuçla ve beklenti içindeki insanları sürekli yermemeliyiz. Benim demek istediğim şey bundan ibaret.

Nerde damat hani bekliyoruz dört gözle
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 6/946 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •