Sayfa 619/946 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Son dakika! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Binali Yıldırım olacağını açıkladı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    handikap lı seçim sistemi uygulanmalı sisteme entegre etmeli
    Seçime falan gerek yok aslında zaman ve para kaybı. Yazı tura atalım ya da güreş tutsunlar . Sonuç değişmez. İstanbul u, İmamoğlu alır başkanlığı da Erdoğan.

kilincdar secime giriyor muymus.?
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Seçime falan gerek yok aslında zaman ve para kaybı. Yazı tura atalım ya da güreş tutsunlar . Sonuç değişmez. İstanbul u, İmamoğlu alır başkanlığı da Erdoğan.
    tek yasal düzenleme her şeyi değiştirir 60 yaşını geçen hiç kimse milletvekili veya c.başkanı olamaz..!!

5. Kimsenin bakmadığı tarafa bakmak sıkıntımdır hayattaki..
    Şimdi..
    Belediye başkanın yetkileri nelerdir..Meclis çoğunlu bile CHP de değilken..
    Kaldıki üstte her türlü yetkiyi istediği adamdan alıp istediğine verebilecek bir başkan varken..
    Bu tantana neden koparıldı..
    Dolar 6.20 ekonomi zaten yerle yeksan iken..

Hakkaten öğrenmek maksadı ile soruyorum..

Belediye meclis çoğunluğu olmayan bir başkanın elinde , her türlü yetkiyi bulunduran bir devlet başkanı rahatsız edecek ne var ki bunca tantana..

6. YSK içine yerleştirilmiş BUG lar diğer o 7 tane olanlar...İsimlerini tek tek saydı az önce Kılıçdaroğlu...

Belki de o İLLEGAL dedikleri sandık başkanları ve üyeleri de her ihtimale karşı olarak oraya yerleştirilen BUG lardı...Şimdi öğreniyoruz ve anlıyoruz...

7. Dün mayo almaya gittiydim.......son anda mayo markasının milli ve yerli olduğunu görüp vazgeçtim....fiyatı da çok uçuktu zaten....eski mayomun lastiği bozulmuştu... pazardan don lastiği alıp diker kullanırım bu sene de

Alışverişler pazardan, sokaktan bundan sonra.....yiyecek içecek de en ucuzundan ölmeyecek kadar....
    Adım Hıdır elimden gelen budur !!!!!
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Kimsenin bakmadığı tarafa bakmak sıkıntımdır hayattaki..
    Şimdi..
    Belediye başkanın yetkileri nelerdir..Meclis çoğunlu bile CHP de değilken..
    Kaldıki üstte her türlü yetkiyi istediği adamdan alıp istediğine verebilecek bir başkan varken..
    Bu tantana neden koparıldı..
    Dolar 6.20 ekonomi zaten yerle yeksan iken..

Hakkaten öğrenmek maksadı ile soruyorum..

Belediye meclis çoğunluğu olmayan bir başkanın elinde , her türlü yetkiyi bulunduran bir devlet başkanı rahatsız edecek ne var ki bunca tantana..

bir muhasebeci veya bankacı bile usulsüzlük yaptı ise görev değişikliği veya tayin istemez, karşı koyar..!!

Sayfa 619/946 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •