Sayfa 717/946 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    MB Basinda yaninda icinde saginda solunda bir suru Turkiyenin en zeki en yetenekli kadrosu var. Yurtdisi tecrubesi finans tecrubesi zekasi kanitlanmis

Bu adamlar nasil boyle hatalar yapiyorlar birisi bana bunu anlatsin
    MB nin basinda ki kisinin CV si o pozisyon icin hic uygun degil ve yetersiz bir cv

Vedat Milorun CV si bile daha iyidir.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    MB Basinda yaninda icinde saginda solunda bir suru Turkiyenin en zeki en yetenekli kadrosu var. Yurtdisi tecrubesi finans tecrubesi zekasi kanitlanmis

Bu adamlar nasil boyle hatalar yapiyorlar birisi bana bunu anlatsin
    MB başındaki ismi ve geçmişini bir araştırın derim.Nerden geldiğini. Yancı sitelerden değil kapsamlı araştırın bence.
    Yanındaki isimler Türkiye Cumhuriyeti değilde XMB ‘da çalışıyor olsa tabiki başarılı olabilirlerdi. Bu ülkede susarak çalışacaksınız.Akışına göre

X.Amed abinin arastirma huyu yoktur, o sadece sorar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolarda benim gordugum formasyon yukselen takoz formasyonu, siz ne goruyorsunuz

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dolarda benim gordugum formasyon yukselen takoz formasyonu, siz ne goruyorsunuz
    Ben Turkiyeye giren takozun, formasyonunu goruyorum...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Bugün, haftalık kapanışı direnç altında yaptırmak için çaba sarf edildiğini izledik.

Yeni hedefleri 23 Haziran'a kadar TL'yi dolara karşı savunmak olacak. Çünkü kurun etkisi İmamoğlu'na fark yapma, muhalefete de erken seçim tamtamları çaldırma imkanı vermesinden korkuyorlar. Seçimsiz 4.5 yıl martavalını kimse yemez o zaman.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Letgo da hemen satılır.
    yunanistan g.kıbrısın s-300 füzelerini iç emişti, veririz onlara prosedürü biliyorlar nasıl olsa..!!

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Dolarda 5.70-5.80 bekliyorum ..herkesin aldığı şey kolay kolay yükselmez..bu hafta herkes deli gibi döviz aldı..
    Bu tarz bir düzeltme, benzer bir dönem geçirmiş Ruble'nin haftalık grafiğinde, işaretli yere denk gelirdi sanırım.

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

Sayfa 717/946 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •