Sayfa 728/946 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yahu bu bankaların bir sınırı falan yokmu nereye kadar böyle milyar milyar dolar satma operasyonları.
    Hani merkezin rezervi azaldı falan diyoruzda adamların ipinde değil. Ulan gece gece 1 milyar dolar satmak ne lan, babanın malınımı satıyosun be mk manyakları.
    1 milyar dolarım var al ben yemiyorum sen ye mi diyor bu gerizekalılar cidden garip ya. Hani satmakla doların düşeceğinemi inanıyor bu mallar gerçekten akıllı insan işi değil.
    Hepsini geçtim mayıs haziran 15 milyar dolar civarı ödemen var be embesiller neyle ödeyeceksiniz o dolarları
    Bu ne gerginlik hocam? Biri alır biri satar piyasa bundan ibarettir.

Her alanda gelişmiş ülkelerden çok çok geride olduğumuz gibi para piyasasını anlama ve yönetme konusunda da gerideyiz. Kendimizi hep en akıllı zannediyoruz, öyle olmadığımız da zamanla çıkıyor ortaya.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

2.  Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Bu ne gerginlik hocam? Biri alır biri satar piyasa bundan ibarettir.

Her alanda gelişmiş ülkelerden çok çok geride olduğumuz gibi para piyasasını anlama ve yönetme konusunda da gerideyiz. Kendimizi hep en akıllı zannediyoruz, öyle olmadığımız da zamanla çıkıyor ortaya.
    Hocam spot piyasa açıkken satarsa müdahale olur ama gece gece satarsa ve o satışı birileri biliyorsa vatandaşın parasını peşkeş olur.

Öyle akıllı işi falan değil bu iş bildiğimiz bu milletin zar zor kaynaklarla oluşturduğu kaynakları *** etmedir bu iş.
    Gece gece kim sattı 1 milyar doları kamu bankaları birader kim aldı o 1 milyar doları onuda bir desinler bakayım.

Gene bileri insider tradingle zengin oldu bu piyasa alım satımı değildir resmen kamu bankalarındaki dolarları birilerine peşkeş çekmektir.

Haber reuters ede düştü ohhhh mis gibi oldu şimdi ingiliz abd seansında o satılan 1 milyar doların hesabını sorar yabancı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yahu bu bankaların bir sınırı falan yokmu nereye kadar böyle milyar milyar dolar satma operasyonları.
    Hani merkezin rezervi azaldı falan diyoruzda adamların ipinde değil. Ulan gece gece 1 milyar dolar satmak ne lan, babanın malınımı satıyosun be mk manyakları.
    1 milyar dolarım var al ben yemiyorum sen ye mi diyor bu gerizekalılar cidden garip ya. Hani satmakla doların düşeceğinemi inanıyor bu mallar gerçekten akıllı insan işi değil.
    Hepsini geçtim mayıs haziran 15 milyar dolar civarı ödemen var be embesiller neyle ödeyeceksiniz o dolarları
    Kesinlikle aynı fikirdeyim
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hocam spot piyasa açıkken satarsa müdahale olur ama gece gece satarsa ve o satışı birileri biliyorsa vatandaşın parasını peşkeş olur.

Öyle akıllı işi falan değil bu iş bildiğimiz bu milletin zar zor kaynaklarla oluşturduğu kaynakları *** etmedir bu iş.
    Gece gece kim sattı 1 milyar doları kamu bankaları birader kim aldı o 1 milyar doları onuda bir desinler bakayım.

Gene bileri insider tradingle zengin oldu bu piyasa alım satımı değildir resmen kamu bankalarındaki dolarları birilerine peşkeş çekmektir.

Haber reuters ede düştü ohhhh mis gibi oldu şimdi ingiliz abd seansında o satılan 1 milyar doların hesabını sorar yabancı.
    Ziraat bankası sattı diyor Reuters.

Gereksiz, saçma ve demode bir iş bu katılıyorum. Kamuda israf var diyoruz ya hep, işte bu da büyük israftır benim gözümde.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

5. Varki satiyok emanuke😂 Sat sat sat ula daha da satin hepsini satin

6. Son 4-5 günde satılan ne kadar oldu?
    2,5 ila 4 milyar dolar arasında birşey...
    Düşürebildiğin %1=6,12

Adamlar istese donuna kadar M.B nın
    Ancak onlarda Tr den çıkarken/kaçarken TL çok değersizleşsin istemiyorlar
    Ki sattıkları DİBS ve hisse senedleri ile daha çok dolar alabilsinler...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. MB deki zorunlu karsiliklardan ya da ihracatcinin yatirmak zorunda oldugu dovizden bir yerden buluyoruz satiyoruz aga. Sonunu dusunen kahraman olamaz satin ula satin. MB net rezervi eksi de zaten🤣

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Ziraat bankası sattı diyor Reuters.

Gereksiz, saçma ve demode bir iş bu katılıyorum. Kamuda israf var diyoruz ya hep, işte bu da büyük israftır benim gözümde.
    Yav niye satmasın, daha sonra kendileri mi ödeyecek biz ödeyeceğiz, el kesesinden bonkörlük yapmaya ne var .

Sayfa 728/946 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •