Sayfa 759/946 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Seninle sanirsam carsamba yazistik. O zaman dolar 6.20 idi. Bende persembe gunu icin 6.40 i bekledigimi sen ise bu hafta o rakamin asls gorulemeyecegini yazdin. Sonuc olarak sen hakli ciktin ve bu rakamin cok altinda kapatti. Buraya kadar problem yok

Simdi onemli olan senin aklinda olan neydi. Belki bir mudahele bekliyordun ama ben temel analize gore islem yapan biri degilim. Su olacak dolar dusecek diye pek dusunmem

Once teknik bakarim olaya. Dun her sey istedigim gibi gidiyordu, volatide artmisti ve mb 2 kez mudahele etti. Demek ki bir tehlike gordu ve bunu yapti. Bu durumda bende tekrar gozden gecirdim ve bir zayiflik gordum ve sattim. Cunku 6.25 altinda dolar benim icin pahali idi.

Benim icin direncler onemlidir. Altinda pahali ustunde ucuzdur. Ben her daim brakeoutlari takip ederim.

Yukarida butun aciklamayi yaptim. Simdi bu beni kotu bir analizci mi yapiyor yoksa akilli biri mi sen karar ver.

Ben muneccim degilim.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Alman gazeteci Julian Röpcke'nin "Erdoğan, Rusya'dan S-400 almayacak" haberiyle ilgili açıklama yaptı. Altun, "Sevgili Julian, kaynaklarınız hatalı. S-400 satın alma işlemi tamamlandı." dedi

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Birileri bu haberle dolarları ucuza kapatmış oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Alman gazeteci Julian Röpcke'nin "Erdoğan, Rusya'dan S-400 almayacak" haberiyle ilgili açıklama yaptı. Altun, "Sevgili Julian, kaynaklarınız hatalı. S-400 satın alma işlemi tamamlandı." dedi
    Keşke ses etmeseydi de 5 kuruş daha aşağıdaydık şimdi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yahu bu mallar milyar milyar satınca yabancida nasılsa bunlarda dolar bol babalarının malı gibi satıyorlar deyip, bari satiyorlarsa fake haber çakıp dipten alalım dedi s400 haberini yapıp topladı mali.
    Yeminle bu ülkedeki beceriksiz yöneticiler gibisini bu yabancı 100 yıl daha bulamaz. Adamlar 5 gündür borsada mali sattı , damat sayesinde dolarida dipten aldı sektir olup gitti
    Haber , Türkiye'nin doları düşürmek için kendini parçaladığı bir günde geldi . Çok mu şüpheciyim bilmem ama sipariş haber de olabilir. Milyar dolar satacağımıza milyon dolar ateşlemiş de olabiliriz. Biz severiz böyle şark kurnazlıklarını.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Keşke ses etmeseydi de 5 kuruş daha aşağıdaydık şimdi.
    Bu haber muhtemelen ismarlama bir haber. Bundan once gece yarisi 1 milyarlik satis yapilmasi tesaduf degil.

Sattiklarini tekrar alttan yerine koyacaklardir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://twitter.com/servetozkiraz/st...253847552?s=21

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    S- 400 den vazgeçmek çok da problem olmaz ; Rusya parasını aldı bir iki çemkirir sonra durur.
    Halka da S- 400 iyi değil seneye S- 500 çıkacakmış , verdiğimiz parayı ona sayıp daha iyisini alacağız deriz ,olur biter . Hatta bu kadar açıklama yapmaya da gerek yok .

Benim aklıma takılan konu şu :

Bu dolar çıkmaya çıkacak, seçim de var . Şimdi öyle bir şey yapılmalı ki doların çıkmasına rağmen millet alkış tutmalı hükumete.

Benim 1 numaralı teorim : Suriye yahut Irak 'a ciddi bir operasyon. Hem dolara sebep , hem alkış hem de muhalefeti parçalama.

Diğer teorim ; bir şekilde Amerika 'dan küçük bir yaptırım. Amerika deyince milletin nevri dönüyor zaten.

Diğer seçenekler ise ,
    Doğu Akdeniz 'de bir iltimas vermek / bir şeylerden vazgeçmek.

Varlık fonundan üç beş parça bir şeyler satmak demiyecem , içinde ne kaldığını dahi bilmiyoruz.

Sayfa 759/946 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •