Sayfa 796/946 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Biz iyi ve kötü günde vatanımızın yanındayız.. Eleştiri başka bir şey itiraf başka bir şey...
    Biz neredeyiz la deve ?

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Son 3 cümlede haklısınız.
    O zaman şöyle yapalım.
    Tüm vatandaşlar, özellikle de yönetim ve yönetim yandaşları yurt içi ve yurt dışı mal varlıklarını açıklasın. Mal varlıkları tam olarak tespit edilsin. Hep beraber elimizde ne varsa satalım. Satmayan ******** olsun.
    Öncelikle de en tepeden başlayalım. Sn Binali Yıldırım ve ailesinin yanlış hatırlamıyorsam 17 şirketi ve 30 gemisinin (sayı konusunda emin değilim, araştırılması gerek) helal yoldan nasıl alındığını, bu kadar servetin nasıl yapıldığını da araştıralım. (Bize de vizyon olur, çalışır onlar kadar zengin olur, ülkemize katkıda bulunuruz). Var mısınız?
    Bu vatanı 2-3 kişi kurtarmadı... Birileri biryerlerde kişisel menfaatlerine yenik düşüp hata yaptılar ise kendilerini bağlar. Önemli olan karınca gibi su taşıyıp taraf olmaktır. Bu ülkenin geleceği bizleriz...

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Tüm millet ya parasını TL mevduata ya da dolara yatırmış nerede kişisel kazanci varsa ona gitmiş herkes ahkam kesiyor .
    En vatanperveri oynuyor.

Kimsenin umrunda değil millet ne de vatan.

Şu çağa denk geldiğim güne lanet olsun

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Varsa paramız ne yapalım vatan millet için akp ye mi bağışlayalım?

4. +man adasında 1 (bir) dolar yatırımla kurulan bir şirket vardı sanırım. Onu da listeye eklemek gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Varsa paramız ne yapalım vatan millet için akp ye mi bağışlayalım?
    Paranı nerede değerlendireceğin senin meselen..Önemli olan yarın düze çıktığımızda sen bu vatanın yanında oldun mu olmadın mı? Bir tekmede sen mi attın yoksa destek mi oldun bu senin vicdanın benim değil.

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Alaaddin Aktaş'ın hesaplamalarına göre:

Net döviz rezervi:10.5 milyar dolar. (13 milyar dolar swap dahil)

Swap hariç:-3milyar usd çıkıyor.

Bu durumda brüt rezervlerden 3 milyar usd açığa satılmış durumda olabilir.

Katar ile yapılan swap bu 13 milyar dolara dahil mi değil mi belli değil. Katar mb'nin tcmb ile EFT hattı açık olmadığından bu veriye katar swapının dahil olmama ihtimali az bir ihtimal değil. Bu durumda brüt rezervdeki açığa satış miktarı teorik olarak 6 milyar dolara ulaşmış olabilir.
    507 abi altina yorum atmis. Katar dahil olunca 16 milyar dolar oluyor. Ama altini da sayin demis. O zaman altin dahil, swap eksi 6 milyar dolar net rezerv kaliyormus abi.

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Paranı nerede değerlendireceğin senin meselen..Önemli olan yarın düze çıktığımızda sen bu vatanın yanında oldun mu olmadın mı? Bir tekmede sen mi attın yoksa destek mi oldun bu senin vicdanın benim değil.
    bu sözü zamanında baştakilerin sözüne güvenip geleceğe güvenip 2023 e güvenip tonla dolar borcu yapan işlerini büyütmek için yatırım yapmak için ozaman TAŞIN ALTINA ELİNE KOYAN İŞLETMELERE bi anlatıversene.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Biz neredeyiz la deve ?
    Kibar durdu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 796/946 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz