Sayfa 817/946 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben 50 yaşındayım 15-20 senedir hiç değişmeyen markalarım vardır lezzet ve kalite olarak bir başka üründen o keyfi tadı alamadığım hiç bir markayı kullanmam bunların bir çoğunun adı sanı bileduyulmamıştır. bu ürünleri değiştirmem dolayısyla fiyatı ne olursa olsun onları alır kullanırım bu temizlik amddelelerinde de yiyeceklerde de kuru bakliyatta da aynıdır aynı şekild eben 15-20 yıldır hep pazarda aynı tezgahlardan alırım bunlar hiç değişmeyen hep belirli kaliteyi tutturan bana çürük mal kaktırma derdinde olmayan insanlardır 3 kuruş fazla verir aynı yerden alırım bazen mesela pazarcı domates kalmadı yada abi sana yaramaz der gider bir başka tesgahtan alırım yarısı ya çürtrümüştür ya eziktir
    o yüzden o daha ucuz ondan alayıma kaçmam fiyatlarıda ezbere bilirim
    Çoğu kişi takmaz ama peynirlerin alayı sanayi tipi maya ile mayalanırken doğruluk şirden mayası kullanır. Yani hayvan özlü..ben doğruluk harici peynir almam..tabi bunda ibs min de etkisi mevcut..

2.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    keyif alıyoruz galiba...
    Derlerki cinayeti işleyen daha sonra olay mahalline yahut cenazeye gelir büyük ihtimalle onun için dikkatle herkes gözden geçirilmelidir diye.. sizin bu pişkinliğinizi buna yoruyorum,ülkenin bütün kaynakları peşkeş çekilirken,ülke topdan satılığa çıkarılırken,üretim adına ne varsa bitirilip bu bereketli topraklarda tarımı bile yok ederken bizim çığlıklarımıza sessiz kalıp sorumlular deste deste paraları yığarken,ülkenin eğitimi,savunması,aklı herşeyi çökertilirken sessiz kalan,sorumluları destekleyen,ülkesini seven bizlerle dalga geçen,hapislere atan,döven,öldüren sizin zihniyetinizdeki utanmazlık,pişkinlik akla,onura ve mantığa sığmadığı gibi mide bullandırıyor... utanın utanın,kandırdığınız zavallı Türk milletinin felaketi sizlersiniz bu garip milletin aşını,geleceğini çaldınız dahası ülkeye yığdığınız milyonlarca mülteci ile bin yıllık kanla yazdığı destanı sona erdirip ,Türk milletinin varlığını sona erdirmek isteyen sizler bari sebeb olduğunuz felaketin yuz kızartıcı ahlaksızlığı karşısında sessiz kalın...

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    dibe vuralım diyorsunuz ya
    Iyi durumda degiliz sanirim burada hem fikiriz

Daha kotusu olabilir mi bence gayet mumkun

Buyuk cikislar oncesinde genelde her sey kotu olur

Sen AKP li bir vatandassin benim tahminim

Bu ulkede son 20 yilda ki en iyi zamanlar ne zamandi

2002 - 2008 arasi

2001 de buyuk bir kriz yasamistik, oncesinde felaket depremler vs

2002 AKP iktidara geldi, manifestolari saglamdi

AB ile uyumlu iliskiler, IMF ile calisma

Butun bunlar o 2001 krizini unutmak, bir daha o gunleri yasamamak icin yapildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Pislikle baş edemediğin durumlarda temiz sayfa tek çare...

Reset durumları.

5. sakin beyler,ite dolanmayın,çalıya dolanın yaww,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Eleştirmen için tanıman lazım
    Buradakiler vatan haini derken tanıyor musunuz siz herkesi? Papağan gibi sahibiniz ne derse aynısını söylüyorsunuz.
    " Cahillerle tartışmayın, zira ben hiç yenemedim. " İmam Gazali. Normalde cevap vermem sizin gibi papağanlara ama bu istisna olsun.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Iyi durumda degiliz sanirim burada hem fikiriz

Daha kotusu olabilir mi bence gayet mumkun

Buyuk cikislar oncesinde genelde her sey kotu olur

Sen AKP li bir vatandassin benim tahminim

Bu ulkede son 20 yilda ki en iyi zamanlar ne zamandi

2002 - 2008 arasi

2001 de buyuk bir kriz yasamistik, oncesinde felaket depremler vs

2002 AKP iktidara geldi, manifestolari saglamdi

AB ile uyumlu iliskiler, IMF ile calisma

Butun bunlar o 2001 krizini unutmak, bir daha o gunleri yasamamak icin yapildi
    kafaliyor ya ne a.k.p si..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    Derlerki cinayeti işleyen daha sonra olay mahalline yahut cenazeye gelir büyük ihtimalle onun için dikkatle herkes gözden geçirilmelidir diye.. sizin bu pişkinliğinizi buna yoruyorum,ülkenin bütün kaynakları peşkeş çekilirken,ülke topdan satılığa çıkarılırken,üretim adına ne varsa bitirilip bu bereketli topraklarda tarımı bile yok ederken bizim çığlıklarımıza sessiz kalıp sorumlular deste deste paraları yığarken,ülkenin eğitimi,savunması,aklı herşeyi çökertilirken sessiz kalan,sorumluları destekleyen,ülkesini seven bizlerle dalga geçen,hapislere atan,döven,öldüren sizin zihniyetinizdeki utanmazlık,pişkinlik akla,onura ve mantığa sığmadığı gibi mide bullandırıyor... utanın utanın,kandırdığınız zavallı Türk milletinin felaketi sizlersiniz bu garip milletin aşını,geleceğini çaldınız dahası ülkeye yığdığınız milyonlarca mülteci ile bin yıllık kanla yazdığı destanı sona erdirip ,Türk milletinin varlığını sona erdirmek isteyen sizler bari sebeb olduğunuz felaketin yuz kızartıcı ahlaksızlığı karşısında sessiz kalın...
    Nasıl bir fakirlikse milyonerlerimiz çoğalıyor...Herkesin elinde son model telefon..konut sahipliği %70 lerde...

Nerede fakir?

Sayfa 817/946 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •