Sayfa 218/946 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu ne için açıklanmış
    Gambia destek atmış bize işte, daha ne istiyorsun ayhan başkan.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Gambia destek atmış bize işte, daha ne istiyorsun ayhan başkan.
    fetö okulları imiş
    para yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    xxxxxxx: Yemekte ne vardı bugün?
    yyyyyyy: Musakka vardı. Sizin için de antrikot
    xxxxxxx: Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak.
    Kutluyorum efendim bravo.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    fetö okulları imiş
    para yok
    Geçenlerde Burkina Faso'nun başkanı Kabore de akıllı olun alırım aklınızı mesajı vermişti. Afrika yanımızda başkan.

Burkina Faso Cumhurbaşkanı Kabore: Türkiye'ye çatanlar Burkina Faso'ya, Burkina Faso'ya çatanlar da Türkiye'ye çatmış kabul ediyoruz
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Gambiya: Her zaman Türkiye'nin yanında olacağız. Türkiye'ye yapılmış bir hareket bize yapılmıştır.

6. Soğan fiyatlarına reis demir yumruğu vurmuş. Fiyatlar 5 7 lira arası. Helal olsun hükümetin gücünü gördüler. Birde Afrikanın güzide ülkelerinin yanımızda olduğunu bilmek güzel. İmamoğlu musakka ile gizli sigara reklâmı yapmış bence. Malûm patlıcan nikotin içeriyor.

7. Beyler bloomberg tv de tanzim satışların zincir marketler de devam ettiği söyleniyor ...
    Ben dün akşam uğradım manav reyonuna hiç bakmadım ama kasada millet homurdanıyordu ..
    Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa iyi olur ..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

8. Bugün migros a ve hakmara gittim. Soğan 7 TL ve çürük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 218/946 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •