Special Days Image
Sayfa 702/946 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. seçime kadar 7.2 ,

yıl sonu 8.5 görünüyor benim kürede....

2. Sözler tanıdık geldi !!!!

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Venezuela Başkanı Maduro'nun 2 yıl önceki haberinden alıntı:

Başkent Caracas'ta halka seslenen Maduro, kurucu meclis için 30 Temmuz'da düzenlenecek seçimden galibiyetle çıkması durumunda ekonomik krizin sona ereceğini savundu:

"Bana kurucu meclis için gerekli çoğunluğu verin, ben de size yüksek fiyatlara karşı zafer vereyim. Bana anayasayı değiştirme imkanı verin ve görün. Bu fahiş fiyatlar ve fiyatları artıran spekülasyon çetesinden kurtulalım"

KAYNAK: https://tr.euronews.com/2017/07/03/m...te-zam-hamlesi
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Teknikten ıvır zıvırdan anlamam ancak doların grafiği ağustosun hemen öncesinde ki grafikle aynı mı bana mı öyle geliyor..

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Tcmb: Türk lirası zorunlu karşılıkların döviz cinsinden tesis edilebilmesi imkânı azami oranının yüzde 40’tan yüzde 30’a indirilmesine karar verdi/Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. arjantin para birimi dolara karşı grafiği nerelere gelmiş bakalım başka bir para birimi tanıyacakmısınız

Alttakide papua yenigine drahmisi 2,618 direnci 9,13 de 4,238 direnci 12 de.
    Yazık bu papua yeniginelilere be baştaki adam çok acımasızmışmı neymiş.

Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

TCMB: Yabancı para zorunlu karşılık oranlarının tüm vade dilimlerinde 100 baz puan artırılmasına karar verildi/Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Sözler tanıdık geldi !!!!
    ALLAH ALLAH nerden acaba?hatırlayamadım..

TCMB: Değişiklik sonucunda piyasaya 2,8 milyar dolar likidite verilmesi, piyasadan 7,2 milyar TL tutarında likidite çekilmesi, yabancı para zorunlu karşılık oranlarında yapılan değişiklik sonucunda ise piyasadan 3 milyar ABD doları likidite çekilmesi beklenmektedir

Sayfa 702/946 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •