Sayfa 803/946 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    yalan haber yazmayalım lütfen... Burası yeri değil kahvehaneler ve kıraathaneler veya millet kıraathanesi olabilir.

Haber sitelerinden doğrulayabilirsiniz. Kendimin de almışlığı var...

2.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Tanzim satışlar başladığında soğanda patateste büyük marketlerde 2 liraya düşmüştü...Nasıl yapabildiler merak konusu...6 dan alıp 2'ye satmadılar ya?
    Faturaları var. Domatesi 4TL'ye alıp 3TL'den satmışlar.Hem de nakliye ve sair giderleri kamu personeli karşılamasına rağmen sadece o işlemde 4.5 milyon TL zarar oluşmuş. Böyle bir şey sürdürülebilir mi?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. burada secimlerin yenılenecıgı belli oldugunda dolar fırladıgında KİMSE HALAY CEKMEDİ HERKEZ ÜLKESİNİN NASIL DEMOKRASİ DEN SAPTIRILDIGINI EKONOMİNİN MINA NASIL KOYULDUGUNUN ENDİŞESİNİ YAŞARKEN

HALAY CEKEN BİR GÜRUH VARDI SİZİN GİBİ ÜLKENİN NASIL MINA KOYDUK DİYE
    ŞİMDİ GELİP BURDA KİMSEYE VATAN SEVERLİK ÖGRETMEYE KALKMA VATAN HAİNİ ARIYORSANIZ AYNAYA BAKIN

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Tulumbada su bitmiş ise olmayan suyu t-a-ş-ı-y-a-m-a-z-s-ı-n....

Suyu taşıyabilmen için önce suyun var olması lazım. Umarım anlatabiliyorum.
    Bizim kalbimizdeki inanç bitmedikçe...

Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    Mısır dan getirilen soğan mı?

hani şu darbeci dediğimiz...
    yarın 3 liraya çıktığında norluyoo yaaa diyecek kafa olmadığı için bence anlamsız şimdi bunlar
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    burada secimlerin yenılenecıgı belli oldugunda dolar fırladıgında KİMSE HALAY CEKMEDİ HERKEZ ÜLKESİNİN NASIL DEMOKRASİ DEN SAPTIRILDIGINI EKONOMİNİN MINA NASIL KOYULDUGUNUN ENDİŞESİNİ YAŞARKEN

HALAY CEKEN BİR GÜRUH VARDI SİZİN GİBİ ÜLKENİN NASIL MINA KOYDUK DİYE
    ŞİMDİ GELİP BURDA KİMSEYE VATAN SEVERLİK ÖGRETMEYE KALKMA VATAN HAİNİ ARIYORSANIZ AYNAYA BAKIN
    Seçimlerin yenilenmesi vs değil konu..En doğru seçimi yine halk yapacaktır. Mazbata kimin hakkıysa onun olacaktır.

Dolarla mal alıp mal sattım bende almadım yok tövbe kafasında değilim iş yapıyorsanız neden almayasınız ama dolar alın çıkacak kar yapacaksınıza gelmesin konu olay bu

7.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Haber sitelerinden doğrulayabilirsiniz. Kendimin de almışlığı var...
    Arkadaşım ben bu işin piri olmasam da işi biliyorum. Tek tek sana açıklarım uzun sürer. Sadece şunu söyleyim ilk 3 hafta düzgün mal vardı sonraki haftalar hem fiyat hem kalite yerlerde idi. Bildiğin bazı ürünler yoktu olanlarda çöptü.... Bu kadar söyleyim. Ben bir kez alışveri yaptım o da domates çok kötü değildi ama piyasanın alt kalite malıydı. Daha neler neler. Ben ki Geçen Bora abinin yazdığı anket yapsak ne kadar dindar bu siteye gelenler demişti. Ben şu aralar hastalıktan 5 vakit namaz aksıyor oruç vs vs tam YALANSIZ HARAMSIZ müslümanım. Ama bazılarından NEFRET ediyorum. SÜSLÜMANLARDAN...

usd/tl 5,997

şimdilik böyle.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 803/946 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •