Special Days Image
Sayfa 294/946 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bu ay enflasyonda beklenti üstü bir artış gelecek gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Bu ülkeden ve halkından ümit var mı dersiniz?

Bu fotoğrafa bakıp da Adaletinden, haktan hukuktan, insanlıktan vicdandan bahsedebilmek mümkün mü?

Böyle bir ülkeye yabancı sermaye yatırım yapar mı?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Bu ülkeden ve halkından ümit var mı dersiniz?

Bu fotoğrafa bakıp da Adaletinden, haktan hukuktan, insanlıktan vicdandan bahsedebilmek mümkün mü?

Böyle bir ülkeye yabancı sermaye yatırım yapar mı?
    Az bir şey itibarımız var idi isede osman amcanın salladığı yumruk ve adaletin aldığı karar ile gitti bu ülkede aklına esen bulduğu muhalefet liderine muhalif vekile muhalif vatandaşa çakma hakkına sahiptir artık. Kanunda arkasındadır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Benim de ümidim haftasonu gelişen olay (yumruklama) ve sonrasında RTE nin, Bahçelinin, ilgili bakanların verdiği demeçlerle, takındıkları tavırlarla tükendi maalesef...

Bu ülke ve insanından umut yok...

Belediyelerin (özellikle İstanbul ve Ankaranın) kaybedilmesini hazmedemiyorlar...

YSK son umut...

5.  Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Kültürümüze uygun değil,istatistik olarak anlamlı seviyede olmaz o dediğiniz...
    Çok doğru İzmir, Antalya vs değilse milletin maskarası oluyorsunuz

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Benim de ümidim haftasonu gelişen olay (yumruklama) ve sonrasında RTE nin, Bahçelinin, ilgili bakanların verdiği demeçlerle, takındıkları tavırlarla tükendi maalesef...

Bu ülke ve insanından umut yok...

Belediyelerin (özellikle İstanbul ve Ankaranın) kaybedilmesini hazmedemiyorlar...

YSK son umut...
    Çok beklentim yoktu, hep iyiye yormak istedim ama tam bir hayalkırıklığı oldu bu süreç, inanılmaz bir yere geldik ülke olarak, bundan sonraki aşamayı söylemeye gerek yok sanırım, herkes biliyor ve maalesef benim seneler öncesinden söylediğim şey gerçek olacak gibi, çok yazık oldu bu ülkeye çok yazık.

Sayfa 294/946 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •